Gwiazdy

Piotr Gąsowski pozuje z kolegami bez koszulek. Mąż Kasi Skrzyneckiej skradł mu show

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Piotr Gąsowski na koncercie charytatywnym

Piotr Gąsowski odpoczywa we Włoszech w miejscowości Livigno. Aktor spędza tam czas wraz z przyjaciółmi — Piotrem Królikiem i Marcinem Łopuckim oraz ich żonami. Teraz pokazał zabawne nagranie na Instagramie.

Piotr Gąsowski często wyjeżdża na wakacje, które relacjonuje w mediach społecznościowych. Aktor tym razem wybrał się do Włoch wraz z dziećmi i przyjaciółmi — Katarzyną Skrzynecką i jej mężem Marcinem Łopuckim, oraz Magdaleną Steczkowską z mężem Piotrem Królikiem. W tak doborowym towarzystwie korzystają z uroków prawdziwej zimy.

Piotr Gąsowski pozuje bez koszulki

Oprócz jazdy na nartach i aktywnego spędzania czasu aktor postanowił podzielić się na Instagramie zabawnym nagraniem. Wraz z Piotrem Gąsowskim pozują na nim również Piotr Królik i Marcin Łopucki, i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że panowie nie mają na sobie koszulek.

Na początku nagrania Piotr Gąsowski i Piotr Królik rozmawiają o pięknej pogodzie i treningu, na który mieliby się wybrać. Niedługo później na nagraniu pojawia się Marcin Łopucki, który zawstydził kompanów swoim wyrzeźbionym torsem. Aktor nieskromnie przyznał, że mąż Katarzyny Skrzyneckiej właśnie zepsuł mu urlop.

"Kochani! Niedawno było zdjęcie z cyklu 'Nogi i morze'… Wstawiam kolejne z nowego cyklu 'Nagi i może'!!! Marcin pracował pół życia na swój wygląd, a my z Piotrusiem… całe życie na nasz!!! Pozdrawiamy Was całą trójką!" - napisał Piotr Gąsowski pod filmikiem.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Źródło: Co za Tydzień

Marcin Łopucki zawstydził aktora

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których nagranie bardzo rozbawiło.

"Gąsu, kocham te twoje filmiki", "Chcę ich więcej", "Wspaniałe sylwetki panowie", "Nie wiedziałam, że Piotruś Królik ma takie zdolności aktorskie", "I to jest prawdziwy urlop", "Musicie częściej wyjeżdżać w takim składzie" - czytamy.

Mamy nadzieję, że panowie pokażą więcej nagrań ze wspólnego wyjazdu. Nie możemy się doczekać.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości