Gwiazdy

Piotr Głowacki opowiedział o planach na 10. rocznicę ślubu. Będzie nietypowo

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Piotr Głowacki z żoną Agnieszką

Piotr Głowacki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o planach na dziesiątą rocznicą ślubu. Aktor przyznał, że razem z żoną każdą wolną chwilę spędzają, uprawiając nietypowe hobby. To właśnie w ten sposób chcą świętować dekadę małżeństwa.

Fani Piotra Głowackiego będą mogli go niedługo obejrzeć na antenie telewizji TVN w drugiej części hitowego serialu "Nieobecni". Aktor, który wciela się w rolę podkomisarza Filipa Zachary, rzadko udziela wywiadów na tematy prywatne i niewiele wiadomo na temat jego życia rodzinnego. W rozmowie z nami Piotr Głowacki uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o planach związanych ze świętowaniem dziesiątej rocznicy ślubu. Okazuje się, że będzie dość nietypowo.

Piotr Głowacki o 10. rocznicy ślubu

Piotr Głowacki i Agnieszka Marek-Głowacka pobrali się w 2012 roku. Pięć lat po ślubie aktorska para przywitała na świecie dwoje dzieci, bliźnięta: Idę i Arona. W listopadzie małżeństwo będzie świętować 10. rocznicę. Z tej okazji zapytaliśmy Piotra Głowackiego o plany. Są one, jak się okazuje, dość nieszablonowe.

- Wysłowiony plan nie, ale jeśli się pojawi, to prawdopodobnie będzie związany ze wspinaniem. Najprawdopodobniej spędzimy ten czas, wspinając się razem w zespole gdzieś w skałach - powiedział Piotr Głowacki.

Żona Piotra Głowackiego również jest aktorką. To jednak niejedyna rzecz, która ich łączy. Gwiazdor serialu "Nieobecni" przyznał, że każdą wolną, wspólną chwilę spędzają właśnie na wspinaczce.

- To już chyba przekroczyło granice hobby. Nasz czas, który nie jest czasem pracy, spędzamy właśnie w ten sposób. Każda wolna chwila i możliwość spędzenia czasu razem w tej chwili jest związana właśnie ze wspinaniem - wyjasnił.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Piotr Głowacki o związku z Agnieszką Marek-Głowacką

Piotr Głowacki przyznał, że związek dwóch osób z branży aktorskiej to dla niego swego rodzaju ułatwienie w nawiązywaniu relacji. To właśnie bowiem w szkole teatralnej poznał swoją żonę. Dzięki zrozumieniu i obcowaniu z pracą aktora unikają też nieporozumień. 

- Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gdyby nie nasza branża, to byśmy się nie poznali. Spotkaliśmy się w szkole teatralnej, więc było to nam pisane. Znając to, wiedząc, jak działa i praktykując ten zawód, wiemy, na czym polegają trudności z nim związane, choć w zupełnie inny sposób podchodziliśmy do pracy. Rozumiemy te sytuacje i w tym sensie jest to na pewno pomocne. Teraz, tym, co nas bardziej łączy niż aktorstwo, jest zdecydowanie wspólne uprawianie sportu — zaznaczył.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości