Gwiazdy

Piotr Kraśko spotkał się z Joe Bidenem. Pokazał zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Prowadzący "Fakty" pochwalił się zdjęciem na Instagramie

Piotr Kraśko był jednym z niewielu dziennikarzy, którzy byli na spotkaniu z Joe Bidenem. Prezydent USA przyleciał do Polski w związku z sytuacją w Ukrainie. Dziennikarz zrelacjonował wszystko na Instagramie.

W Ukrainie wciąż trwa wojna po tym, jak na terytorium naszych wschodnich najechały rosyjskie wojska. Świat bacznie przygląda się działaniom Władimira Putina, który nie cofa się przed agresją nawet w obliczu surowych sankcji. Rosyjscy żołnierze wciąż bombardują kolejne ukraińskie miasta i strzelają do ludności cywilnej. Zaniepokojone sytuacją we wschodniej Europie są między innymi Stany Zjednoczone. Prezydent USA, Joe Biden, w piątek i sobotę gościł z tej okazji nawet w Polsce. Jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy mogli być na spotkaniu z najważniejszym politykiem świata, był Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko był na spotkaniu z Joe Bidenem. Pokazał zdjęcie

Joe Biden przyleciał do naszego kraju 25 marca i na pierwszy przystanek swojej podróży wybrał rzeszowskie lotnisko, gdzie spotkał się z amerykańskimi żołnierzami, którzy stacjonują w Polsce. Jeszcze tego samego dnia wieczorem przyleciał do Warszawy. Oficjalne wystąpienie prezydenta USA odbyło się zaś w sobotę. Kilka godzin przed tym wydarzeniem Joe Biden spotkał się z Andrzejem Dudą i polskimi dziennikarzami. Wśród nich był prowadzący główne wydanie "Faktów" TVN Piotr Kraśko.

Dziennikarz był wyraźnie podekscytowany i podzielił się swoimi wrażeniami na Instagramie, gdzie opublikował fotografię z oficjalnego spotkania z głową Stanów Zjednoczonych.

"Nie pamiętam wizyty amerykańskiego prezydenta z takim składem delegacji. Obok Joe Bidena: Antony Blinken, Lloyd Austin i Jake Sullivan, i Mark Brzeziński" - napisał.

Warto podkreślić, że zanim Piotr Kraśko został prowadzącym główne wydanie “Faktów”, był wieloletnim korespondentem w USA, które zna jak własną kieszeń. Dziennikarz miał okazję relacjonować też wizyty wszystkich prezydentów Stanów Zjednoczonych w naszym kraju. 

Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem"
Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem" Karolina Gruszka opowiedziała, jak rozmawia z córką o wojnie w Ukrainie. Jej tata jest Rosjaninem, co sprawia, że temat jest szczególnie trudny

Fani i gwiazdy gratulują Piotrowi Kraśce sukcesu. "Absolutny TOP"

Pod postem Piotra Kraśki pojawiało się wiele komentarzy od osób, które pogratulowały mu zawodowego sukcesu, jakim niewątpliwe jest obecność na tak ważnym i historycznym spotkaniu. 

"Jak dobrze, że to pan nas reprezentuje i uczestniczy w spotkaniu";

"Pana tam nie mogło zabraknąć" - pisali internauci.

Nie zabrakło także wypowiedzi od innych polskich gwiazd.

"Absolutny TOP!" - napisała Anna Kalczyńska.

"I ty!" - dodała Agata Młynarska.

"Zawsze w odpowiednim miejscu" - skomentowała Magda Gessler.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Scott Eisen/Getty Images/ ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości