Premiera serialu "Mój agent". Magdalena Cielecka cała w zieleni. Zobaczcie na Huberta Urbańskiego

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Magdalena Cielecka na premierze serialu "Mój Agent"

Plejada gwiazd z Magdaleną Cielecką i Danielem Olbrychskim na czele zjawiła się na uroczystej premierze nowego serialu Playera. Produkcja "Mój agent" zapowiada się prawdziwym hitem. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdzamy.

"Mój agent" to najnowsza produkcja Playera. Serial jest adaptacją francuskiej produkcji "Dix pour cent", która stała się światowym hitem. Seria opowiada o losach gwiazd filmowych i ich agentów, które są przedstawione w humorystyczny sposób. W polskiej wersji produkcji wystąpią aktorzy, którzy wcielą się w... samych siebie. Niedawno miała miejsce uroczysta premiera serialu, na której zjawiła się plejada sław.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Gwiazdy na premierze serialu "Mój agent"

Anna Cieślak na uroczystą premierę "Mojego agenta" wybrała połyskującą kreację w kolorze brudnego złota. Aktorka tym samym nawiązała do okresu karnawału i zbliżających się imprez sylwestrowych. Sama stylizacja była dość skromna, ale to właśnie faktura i kolor sukni nadawały całości nieoczywistego charakteru.

Anna Cieślak
Anna Cieślak Anna Cieślak Źródło: MWMEDIA

Hubert Urbański postawił natomiast na klasykę. Prezenter wybrał na tę okazję lniany garnitur w kolorach ziemi i kontrastujący, ciemnogranatowy golf.

Hubert Urbański
Hubert Urbański Hubert Urbański Źródło: MWMEDIA

Nieco bardziej zaszalał Daniel Olbrychski, który na ściance prezentował się tak, jak na prawdziwą gwiazdę kina przystało. Aktor wybrał proste jeansy i sportowe buty, ale to góra jego stylizacji robiła prawdziwy "efekt wow". Gwiazdor wybrał bowiem kurtkę z kontrastującymi i szerokimi lampasami, które zdobiły masywne, mosiężne guziki. Całość dopełniały okulary z grubymi oprawkami.

Daniel Olbrychski
Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski Źródło: MWMEDIA

Prawdziwą gwiazdą wieczoru była jednak bez wątpienia Magdalena Cielecka. Aktorka również postawiła na karnawałowy szyk i nutę błysku. Magdalena Cielecka prezentowała się zjawiskowo w cekinowej mini w kolorze butelkowej zieleni i długich, lakierowanych kozakach na szpilce. Stylizację ożywiła czerwona szminka gwiazdy i krótko ścięte włosy.

Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka Źródło: MWMEDIA

Ewa Szykulska również wybrała błysk. Aktorka postawiła na czarny, sportowy zestaw, na który narzuciła brązowo-złotą narzutę w mocny print. To właśnie ten element sprawił, że stylizacja gwiazdy nie wyglądała nudno i wyróżniała się w tłumie.

Ewa Szykulska
Ewa Szykulska Ewa Szykulska Źródło: MWMEDIA

Grażyna Szapołowska natomiast pokazała się w wersji "all black". Czarny total look kontrastował z jej długimi blond włosami i wyglądał niezwykle elegancko. Taka stylizacja obroni się bowiem przy każdej okazji.

Grażyna Szapołowska
Grażyna Szapołowska Grażyna Szapołowska Źródło: MWMEDIA

Marek Gierszał postawił natomiast na nieco więcej klasy i patrząc na jego stylizację, można by odnieść wrażenie, że niedawno wrócił z opery. Aktor wybrał ciemnoszary garnitur z elegancką kamizelką i tradycyjną białą koszulą. Na wszystko narzucił czarną marynarkę i dobrał do tego kontrastujące brązowe buty. Prosto, ale bardzo szykownie.

Marek Gierszał
Marek Gierszał Marek Gierszał Źródło: MWMEDIA

Marcin Prokop był tym, który poprowadził premierę "Mojego agenta". Dziennikarz, jak zawsze, zaszalał nie tylko na scenie, ale także ze swoją prezencją. Gospodarz imprezy wybrał szaro-czarny garnitur w bardzo drobną kratę, która przyciągała uwagę.

Marcin Prokop
Marcin Prokop Marcin Prokop Źródło: MWMEDIA

Kto jeszcze pojawił się na premierze "Mojego agenta"?

Na premierze najnowszego serialu Playera pojawiły się także inne gwiazdy, w tym między Sylwia Achu, Dawid Ściupidro, Aleksandra Pisula, czy Paulina Walendziak. Jak się prezentowali? Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Sylwia Achu
Sylwia Achu Sylwia Achu Źródło: MWMEDIA
Dawid Ściupidro
Dawid Ściupidro Dawid Ściupidro Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Pisula
Aleksandra Pisula Aleksandra Pisula Źródło: MWMEDIA
Paulina Walendziak
Paulina Walendziak Paulina Walendziak Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości