Gwiazdy

Antek Królikowski wspomina śmierć ojca i odstawienie alkoholu. "Byłem w strasznym dołku"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Antek Królikowski wspomina ojca w programie

Antek Królikowski w "Przez Atlantyk" zdobył się na szczere wyznania. Aktor wspominał najgorszy czas w jego życiu. Po śmierci ojca — Pawła Królikowskiego, gwiazdor nie potrafił funkcjonować. Co zadecydowało o tym, że Antek Królikowski postanowił się ustatkować?

Antek Królikowski wraz z pozostałymi uczestnikami programu "Przez Atlantyk", przeżył przygodę na pokładzie jachtu żaglowego. Widzowie show już w pierwszym odcinku mogli dowiedzieć się, jak układała mu się relacja z żoną Joanną Opozdą. Gwiazdor chwalił się obrączką, która później zniknęła z jego palca. Antoni Królikowski zwierzył się również kapitanom jachtu. Opowiedział o wyjątkowo trudnym okresie w jego życiu.

Antoni Królikowski wspomina śmierć ojca

Dwa lata temu Antoni Królikowski zmierzył się z osobistą tragedią. 27 lutego 2020 roku zmarł jego ojciec Paweł Królikowski. Rodzina Królikowskich pogrążyła się w żałobie. Fani wybitnego aktora również nie mogli pogodzić się z jego stratą. Antek Królikowski wrócił wspomnieniami do tego wydarzenia.

"Jakby ktoś mi powiedział na początku tego roku, że za chwilę wyjeżdżam na rejs, już jako mąż, a za chwilę ojciec, to raczej bym się tylko zaśmiał z tego. 2020 r. potwornie wpłynął na mnie. Wiele się wydarzyło, począwszy od śmierci ojca, na tym nieszczęsnym koronawirusie kończąc, chciałoby się powiedzieć, ale to tak naprawdę nie jest koniec. Chciałem być lepszym człowiekiem w tym roku, bo byłem w strasznym dołku" – mówił w programie "Przez Atlantyk".

Aktor uczcił narodziny synka i nawiązał również do swojego ojca w internetowym wpisie.

"Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do Nas uśmiecha…" - zamieścił w opisie zdjęcia z małym Vincentem Królikowskim.

"Przez Atlantyk". Uczestnicy o kulisach programu
"Przez Atlantyk". Uczestnicy o kulisach programu Źródło: Co Za Tydzień

Antoni Królikowski szczerze o wpływie alkoholu na jego życie

W drugim odcinku "Przez Atlantyk" aktor odsłonił swoje uczucia. W rozmowie z kapitanami jachtu wrócił do swojego stanu psychicznego z 2020 roku. Antek Królikowski przyznał, że był bardzo zagubiony. Wspomniał również o wpływie alkoholu na jego życie.

"Po prostu nie wiedząc, kim jestem, czego chcę, w jakimś wielkim wynajętym domu pod Warszawą. Na szczęście udało się z tego jakoś wyjść i jest dobrze. Bardzo bym nie chciał, żeby teraz coś poszło nie tak [...] Zaczęło mi się życie układać, jak przestałem pić alkohol. Rzuciłem alkohol i tak: oświadczyłem się, wziąłem ślub, mam dziecko w drodze" - wyznał przed kamerami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości