Gwiazdy

Qczaj kiedyś prowadził fanclub Natalii Oreiro. Dziś mógłby zrobić to dla polskiej gwiazdy. O kogo chodzi?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Qczaj opowiedział o relacji z Cleo

Qczaj w programie "Mask Singer" zdradził, że kiedyś prowadził fanklub Natalii Oreiro. Okazuje się, że wśród polskich gwiazd również jest taka osoba, którą znany trener darzy tak dużą sympatią, że byłby w stanie prowadzić jej fanpage. To Cleo. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą celebryta opowiedział o znajomości z piosenkarką.

Qczaj krył się pod maską Prysznica w programie "Mask Singer". Popularny trener nie ukrywał, że udział w nowym show TVN był dla niego świetną zabawą, podczas której próbował podpowiedziami naprowadzić widzów na swoją tożsamość. Jedną ze wskazówek była informacja, że jako nastolatek prowadził polski fanklub Natalii Oreiro z serialu "Zbuntowany Anioł". Podczas konferencji prasowej celebryta rozwinął temat.

Qczaj prowadził fanklub Natalii Oreiro i spotkał się z aktorką

Daniel Kuczaj przyznał, że jako nastolatek uwielbiał rytmy latino. Nic więc dziwnego, że zainteresował się jednym z najpopularniejszych w latach 2000. serialem, jakim niewątpliwie był "Zbuntowany anioł". Trener prowadził polski fanklub najbardziej znanej gwiazdy tej produkcji, czyli Natalii Oreiro. Gdy aktorka przyjechała do Polski, Qczaj nie mógł sobie odmówić tej przyjemności i pojechał na spotkanie z ukochaną gwiazdą.

- Mam nawet filmik dokumentalny z tamtego czasu. To był rok 2001, gdy przyjechała do Polski. Byłem wówczas nastolatkiem z wyciętą grzywką, ponieważ byłem wtedy jeszcze fanem Enriqe Iglesiasa. Więc wszystko w klimacie lationo - wspominał.

Celebryta przyznał, że to był pierwszy raz, gdy odwiedził stolicę naszego kraju. W podróży z jego rodzinnego Podhala towarzyszyła mu mama, która później wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

- To był mój i nasz, bo moja mama była jeszcze wtedy w Polsce, pierwszy wypad do Warszawy na spotkanie z Natalią Oreiro - mówił.

Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób
Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób Qczaj w programie "Mask Singer" zdradził, że kiedyś prowadził fanklub Natalii Oreiro. Okazuje się, że wśród polskich gwiazd również jest taka osoba, którą znany trener darzy tak dużą sympatią, że byłby w stanie prowadzić jej fanpage. To Cleo. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą celebryta opowiedział o znajomości z piosenkarką.

Qczaj o znajomości z Cleo. "Daliśmy sobie nawzajem ciepło"

Zapytaliśmy Qczaja, czy obecnie w Polsce jest jakaś gwiazda, którą lubi na tyle bardzo, by móc prowadzić jej fanklub. Trener ani chwilę nie wahał się z odpowiedzią.

- Najlepszy kontakt mam z Cleo. Pierwsza osoba, która mi przyszła do głowy, to właśnie ona. To jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób, które poznałem w show-biznesie. To było na samym początku mojej kariery. To chyba nawet był pierwszy odcinek "Dzień Dobry TVN" z moim udziałem, w którym też Cleo śpiewała swój hit "Łowcy gwiazd". Daliśmy sobie nawzajem ciepło i to była dobra wróżba - zaczął.

Qczaj podkreślił, że od chwili spotkania wokalistki jego kariera bardzo się rozwinęła.

- Od tamtej chwili wszystko bardzo poszybowało w górę, więc być może to ta energia, którą dała mi Cleo. Miałem też przyjemność wystąpić u niej w teledysku. Bardzo, bardzo ją lubię i jeśli miałbym prowadzić komuś fanklub, to jest to właśnie ta osoba - zakończył.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości