Gwiazdy

Qczaj o wielkiej zmianie w swoim życiu. "Świat się budzi"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Reporter:
Olivier Janiak
Źródło:
Co Za Tydzień TVN
Qczaj opowiedział o zmianach w życiu

Olivier Janiak podczas relacjonowania "Projektu Plaża" spotkał Daniela Qczaja, znanego trenera, który od kilku lat zaszczepia w Polkach i Polakach miłość do aktywności fizycznej. Celebryta nie ukrywał, że kocha to, co robi, ale nie boi się też zmian. Niedawno porzucił "życie sowy" i stał się rannym ptaszkiem.

Główną ideą tegorocznej edycji "Projektu Plaża" jest aktywny wypoczynek i ruch. W specjalnie przygotowanej przestrzeni plażowej we Władysławowie organizatorzy zapewnili szeroki wachlarz wyboru sportów, które można uprawiać nad polskim morzem. Na miejscu był Olivier Janiak i kamery programu "Co Za Tydzień".

Qczaj pojawił się w "Projekcie Plaża"

Na miejscu prowadzący "Co Za Tydzień" spotkał znanego w polskim show-biznesie trenera Daniela Qczaja. Celebryta od kilku lat motywuje Polki i Polaków do tego, by zakochali się na nowo w aktywności fizycznej.

- Kocham zarażać energią, uwielbiam to, jak ludzie na mój widok się uśmiechają i dostaje później taki pozytywny feedback. Ktoś spotyka mnie na ulicy i mówi: "Qczaj, ja nie wiem, co ty zrobiłeś, ale mi się naprawdę zachciało" - opowiadał.

Dla Qczaja nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma także wymówek. Trener nie ukrywa, że to, co robi, traktuje jak swego rodzaju misję.

- Bardzo to czuję i też pracuję nad tym, żeby też jednak czasami dawać sobie tę przerwę, by ten Qczaj też odpoczywał od tego wszystkiego. Przecież, żeby mieć z czego dawać, to też muszę mieć jakąś przestrzeń dla siebie, ale kocham to. Mnie ładuje to, że ktoś jest szczęśliwy. Zawsze lubiłem się też takimi ludźmi otaczać i dawać im szczęście, a że dziś jest to moją pracą, to tylko dla mnie spełnienie marzeń - podkreślił.

Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób
Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób Qczaj w programie "Mask Singer" zdradził, że kiedyś prowadził fanklub Natalii Oreiro. Okazuje się, że wśród polskich gwiazd również jest taka osoba, którą znany trener darzy tak dużą sympatią, że byłby w stanie prowadzić jej fanpage. To Cleo. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą celebryta opowiedział o znajomości z piosenkarką.

Qczaj stał się rannym ptaszkiem. "Świat budzi się do życia"

Qczaj w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedział o swoich porankach. Okazuje się, że trener zaczyna dzień bardzo wcześnie jednak nie zwsze tak było.

- Ostatnio wstaję nawet o piątej rano, jest cisza i świat się budzi do życia. To jest dla mnie wielka zmiana, ponieważ zawsze uważałem, że jestem sową i żyję w nocy, a od jakiegoś czasu budzę się rano i piję sobie kawkę - przyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Olivier Janiak

Źródło: Co Za Tydzień TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/JAROSLAW ANTONIAK

Pozostałe wiadomości