Suknia Margaret i sofa Taco Hemingwaya. Tak raperzy grają z WOŚP

Autor:
Dominika
Kowalewska
Występ Doroty Gardias i wizyta w studio TVN24

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. W samym centrum stolicy odbędzie się wielki finał, jednak pieniądze będą zbierane w całym kraju. W tym roku z WOŚP grają nie tylko gwiazdy kina, telewizji i internetu, ale również muzyki. Tak oto na aukcjach wylicytować można sukienkę Margaret czy marynarkę McQueen Maty.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia. W tym roku pieniądze przekazane zostaną na walkę z sepsą. Ostateczną kwotę, którą udało się uzbierać, poznamy jednak za jakiś czas. Wszystko za sprawą licznych aukcji, w których gwiazdy wystawiają przedmioty bliskie ich sercu, a także swój cenny czas. W tym roku w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowali się również raperzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Taco Hemingway gra z WOŚP

W tym roku na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na platformie allegro.pl każdy może znaleźć coś dla siebie. Fani rapu nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. Zestawienie otwiera przedmiot przekazany na aukcję przez Taco Hemingwaya. Artysta zaoferował słynną sofę, która została uwieczniona na okładce płyty "Szprycer".

"Do wylicytowania antyczna już kanapa dwuosobowa, którą fani artysty mogą kojarzyć z okładki albumu 'Szprycer, teledysku nakręconego do piosenki 'Nostalgia' lub zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo. To na tym ostatnim wydarzeniu mebel został okraszony dosyć niezgrabnym, ale szczerym podpisem 'TACO'" - czytamy w opisie aukcji.

Nie jest to więc zwyczajna sofa! Dla fanów Taco Hemingwaya to niebywała gratka. Jak dowiadujemy się z opisu aukcji, zwycięzca będzie mógł odebrać sofę z warszawskiego Żoliborza. Mebel cieszy się ogromną popularności! Aktualny zwycięzca aukcji zaproponował za nią ponad 30 tys. złotych. Ktoś da więcej?

Aukcję znajdziesz TUTAJ.

Mata dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Obok potrzebujących nie przeszedł obojętnie również ulubieniec młodego pokolenia. Raper Mata przekazał na WOŚP niezwykły przedmiot. Jest to marynarka McQueen z trasy Mata Tour 2022. W opisie aukcji podano dokładne wymiary odzienia, chociaż dla niektórych fanów zapewne nie ma to większego znaczenia.

"Alexander McQueen

Storm Sky print suit jacket z autografem

Założona na jedno wyjście w Poznaniu

Rozmiar: M

Stan: 33/33" - czytamy w opisie.

Marynarka została przyozdobiona autografem artysty. W tym momencie licytacja zatrzymała się na ponad 10 tys. złotych.

Aukcję znajdziesz TUTAJ.

Jan Rapowanie gra z WOŚP

Kolejnym raperem, który gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, jest Jan Rapowanie. Artysta wystawił na aukcji fotel z okładki albumu BUFOR.

"Na aukcję trafia oryginalny lotniczy fotel wykorzystany podczas sesji okładkowej do albumu BUFOR. Sesja wykonana była w listopadzie 2021 roku przez Łukasza Pączkowskiego. Fotel został podpisany przez Jana Rapowanie przed przekazaniem na aukcję WOŚP" - czytamy w opisie.

Lotniczy fotel cieszy się sporą popularnością i aktualny zwycięzca zaproponował ponad 5 tys. złotych.

Aukcję znajdziesz TUTAJ.

MMC Studio i Margaret dla WOŚP

Pulę zamyka Margaret. Wokalistka przekazała na aukcję suknię, w której zjawiła się na jednym z branżowych eventów. Wyszywana kryształami Swarovskiego kreacja przyćmiła swym blaskiem niejedną stylizację.

"Podczas największego, modowego wydarzenia w Polsce Party Fashion Night 2022 piosenkarka Margaret pojawiła się na wybiegu w ręcznie uszytej sukni z siatki, która została ozdobiona olśniewającymi kryształami Swarovskiego. To właśnie Margaret została muzą słynnego duetu MMC, który zaprojektował specjalnie dla piosenkarki wspomnianą sukienkę" - czytamy w opisie.

Tą nieszablonową sukienkę zwycięzca aukcji chciałby zgarnąć za 700 zł. Kto da więcej?

Aukcję znajdziesz TUTAJ.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości