Gwiazdy

Renata Kaczoruk w kolejnym programie TVN. Co wiemy o uczestniczce "Przez Atlantyk"?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Renata Kaczoruk to uczestniczka programu "Przez Atlantyk"

Renata Kaczoruk ponownie wróciła do mediów za sprawą programu "Przez Atlantyk". Przedstawiono ją, jako byłą modelkę, eks dziewczynę Kuby Wojewódzkiego i wellbeing coacha. Co dokładnie wiemy o jej życiu?

Renata Kaczoruk dała poznać się widzom TVN dzięki programowi "Azja Express". Była modelką, ale przebranżowiła się i teraz jako wellbeing coach pracuje nad projektem dotyczącym tematyki depresji oraz innych zaburzeń psychicznych. Co jeszcze wiadomo o byłej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego?

Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce
Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce

Renata Kaczoruk   - wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, wykształcenie

Renata Kaczoruk urodziła się 19 marca 1986 roku we Wrocławiu. W tym miesiącu skończy 36 lat. Modelka ma 181 centymetrów wzrostu. Jest córką Marii i Ryszarda Kaczoruków. Jej dziadkiem był oficer Armii Krajowej Józef Kaczoruk, jej ojciec działał w antykomunistycznej organizacji Solidarność Walcząca.

Renata Kaczoruk ma dwie siostry. Magda jest od niej młodsza. Agata to jej siostra bliźniaczka, która również jest modelką.

Gwiazda programów TVN ukończyła międzywydziałowe indywidualne studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię na SWPS.

Renata Kaczoruk  - kariera, modeling, seriale, programy

Renata Kaczoruk swoją przygodę w modelingu rozpoczęła z siostrą bliźniaczką Agatą. Pierwsze kroki w zawodzie zdobywała w Japonii. Wraz z siostrą wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla amerykańskiego i francuskiego "Elle". Prezentowała też kolekcję takich marek jak: Celine, Jean Paul Gaultier, Yohji Yamamoto i Giorgio Armani. Pojawiała się także na pokazach polskich projektantów takich jak Łukasz Jemioł czy Joanna Klimas.

Renata Kaczoruk próbowała swoich sił także w aktorstwie. Pojawiła się m.in. w serialu TVN "Sama słodycz". Zrealizowała także w TVN Style film dokumentalny "Modelki 3.0", który pokazywał widzom świat mody i kulisy pracy w branży z perspektywy modelek. Brała także udział w programie rozrywkowym TVN "Azja Express" .

Renata Kaczoruk  - życie osobiste, Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk zyskała ogromną popularność, kiedy zaczęła spotykać się z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, a sprawa ich związku ciągnie się za nią do dziś. Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki poznali się na uczelni, gdzie modelka wtedy studiowała. Pierwsze informacje o ich zażyłości pojawiły się w lutym 2013 r. W lipcu tego samego roku pierwszy raz pokazali się razem publicznie. Później media donosiły, że para zamieszkała razem i planuje ślub. Modelka i "król TVN" byli ze sobą pięć lat, jednak zerwali zaręczyny. Po rozstaniu żadne z nich nie komentowało przyczyn rozpadu związku.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli parą.
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

W 2020 roku modelka dodała na Instagrama filmik z nowym parterem. Widać na nim jak stoi w objęciach nowego ukochanego i czule całują się na plaży. Tajemniczy mężczyzna to Chris Wacławek. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem - pracuje w firmie zajmującej się nowymi technologiami. Ukochaną zaraził pasją do kitesurifngu.

Prywatnie Renata Kaczoruk przyjaźni się z koleżankami z branży m.in. Karoliną Malinowską, Kamilą Szczawińską oraz trenerką Ewą Chodakowską.

Podczas pandemii modelka przechodziła trudny czas, chorowała na depresję i zaburzenia lękowe. Dlatego też stworzyła projekt, który ma pełnić funkcję profilaktyczną w tematyce zaburzeń psychicznych u kobiet i uczyć je, jak dbać o siebie. Jako wellbeing coach pomaga kobietom realizować swój własny potencjał, radzić sobie ze stresem, budować odporność psychiczną, aby czerpać radość z życia.

Renata Kaczoruk  - Instagram

Renata Kaczoruk ma konto na Instagramie o nazwie @renul_ka. Wrzuca tam zdjęcia ze swojego życia zawodowego, ale także prywatnego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości