Gwiazdy

Ricky'emu Martinowi grozi 50 lat więzienia. Został oskarżony o kazirodztwo

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ricky Martin ma kłopoty

Ricky Martin nie ma ostatnio najlepszej passy. Wokaliście niedawno zarzucano stosowanie przemocy domowej, a teraz siostrzeniec gwiazdora oskarżył go o kazirodztwo. Ricky Martin miał go wykorzystywać seksualnie przez siedem miesięcy.

Ricky Martin to jeden z najsłynniejszych wokalistów na świecie, który w ostatnich miesiącach przezywa trudny okres. Najpierw niepochlebne opinie o nim w mediach przedstawiała jego była współpracownica, a potem doszły jeszcze kłopoty z 21-letnim siostrzeńcem. Dennis Yadiel Sanchez wyznał na początku czerwca, że jego wuj miał stosować wobec niego przemoc domową. Teraz na jaw wypływają kolejne informacje.

Ricky Martin miał wykorzystywać seksualnie siostrzeńca

Jako pierwszy doniesienia o oskarżeniach wobec Ricky'ego Martina opublikował magazyn "The Post", a teraz portal Page Six miał dotrzeć do kulis tej sprawy. Siostrzeniec piosenkarza miał mu zarzucić kazirodztwo. Według zeznań 21-latka gwiazdor miał utrzymywać z nim kontakty seksualne przez siedem miesięcy. Dennis Yadiel Sanchez miał sam zakończyć tę relację.

Jeśli siostrzeniec Ricky'ego Martina udowodni swoją rację przed sądem, wokalista może zostać skazany nawet na 50 lat więzienia. Póki co adwokat piosenkarza zaprzecza oskarżeniom mężczyzny. Marty Singer przekazał w specjalnym oświadczeniu, że Dennis Yadiel Sanchez zmaga się z zaburzeniami psychicznymi.

"Niestety osoba, która złożyła to zawiadomienie, zmaga się z głębokimi wyzwaniami dotyczącymi zdrowia psychicznego. Ricky Martin, oczywiście nigdy nie był i nigdy nie będzie zaangażowany w jakikolwiek związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem. Zarzut jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy" - zapewnił.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Adwokat broni Ricky'ego Martina. Zaprzeczył oskrażeniom

W dalszej części pisma skierowanego do mediów czytamy, że podczas procesu obrońcy Ricky'ego Martina przedstawią dowody, które oczyszczą go z zarzutów.

"Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek (Dennis Yadiel Sanchez) otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje. Ale przede wszystkim czekamy na oddalenie tej okropnej sprawy, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom" - podsumował prawnik gwiazdora.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Winter/Getty Images for LARAS

Pozostałe wiadomości