Gwiazdy

Robert Gawliński nie martwi się o swoją przyszłość na emeryturze. W co zainwestował?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Robert Gawliński radzi, jak zarabiać po przejściu na emeryturę

Robert Gawliński nie trwoży się na myśl o tym, jak będzie mu się żyło na emeryturze. Lider Wilków zabezpieczył swoją przyszłość. Muzyk przyznał, że kiedyś głównie wydawał majątek i nie myślał o konsekwencjach, a od 10 lat inwestuje. Artysta opisał swoje doświadczenie i podzielił się radą. W co udało mu się zainwestować oszczędności?

Robert Gawliński wystąpił z zespołem Wilki podczas pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival. Oprócz niego na scenie pojawili się również tacy wykonawcy jak: Lady Pank, Smolasty, Kayah, Mery Spolsky, Krzysztof Cugowski czy Patrycja Markowska. Pierwszy dzień festiwalu upłynął pod hasłem #YOU ARE THE CHAMPIONS. Była to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Sprawdź harmonogram na następne dni.

Robert Gawliński o karierze i myśleniu o przyszłości

Podczas festiwalu artysta został zapytany o to, jak ocenia swoją karierę. Robert Gawliński stwierdził, że chciałby, aby jego zespół był jak inne legendarne polskie grupy, typu Lady Pank czy Maanam, które zapisały się w świadomości ludzi na lata. Żałował, że w Sopocie nie zagrał zespół Perfect.

"Najtrudniej jest trwać. Czyli być przez lata... Bardzo łatwo jest odnieść sukces, przynajmniej w moim przypadku to było bardzo proste. Później comeback Wilków też był, wydawało mi się, bardzo prosty i taki bez wysiłku. Natomiast ta każda kolejna płyta, jest presja, żeby na każdej był jakiś kolejny przebój. Jak zrobiliśmy 'Baśkę', to oczekiwania nawet naszych muzyków były takie, żeby była 'Baśka 2'. Ja wiedziałem, że to się nie uda. Trwać jest najtrudniej. Jak to się udawało np. zespołowi Maanam" - wyjaśnił w rozmowie z Pudelkiem.

Artysta nie martwi się już o swoją emeryturę. W porę zrozumiał, że musi zacząć gromadzić pieniądze, a najlepiej inwestować.

Trzeba dobrze inwestować pieniądze, nie wydawać ich tak, jak wiesz, ja to robiłem przez 20 lat. Teraz dopiero od 10 lat zacząłem inwestować i myśleć o przyszłości

Sprawdźcie, w co muzyk zainwestował.

Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"
Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają" Małgorzata Socha na premierze książki Joanny Przetakiewicz. Co sądzi o pieniądzach? Wyjaśniła, dlaczego to cały czas temat tabu.

Robert Gawliński o życiu na emeryturze. Zainwestował w dom w Grecji

Robert Gawliński zainwestował swoje pieniądze w nieruchomość. Muzyk ma piękny dom w Grecji, w którym wypoczywa z żoną, ale również udostępnia apartament gościom. Okazuje się, że Robert Gawliński ma już chętnych na wynajem na cały sezon. Lider Wilków poleca takie rozwiązanie innym.

Prosty sposób mogę polecić - kupić dom w Grecji i wynajmować go albo wyremontować stary i zacząć wynajmować. Wiesz, zawsze do Grecji, nawet jak będzie już ciężko w Europie, zawsze bogaci ludzie północy przyjadą do biednej Grecji wypocząć w słońcu i zjeść coś pysznego z morza. Myślę, że to byłaby dobra inwestycja

Poniżej wnętrza apartamentu, który Robert Gawliński wynajmuje gościom w Grecji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości