Gwiazdy

Robert Janowski świętuje rocznicę ślubu. "Taka to miłość - najlepsza, nasza, na zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Robert Janowski świętuje rocznicę ślubu

Robert i Monika Janowscy mają prawdziwy powód do świętowania. Prezenter i jego ukochana obchodzą bowiem 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarz podzielił się z internautami zdjęciami ze ślubu. Bardzo się zmienił?

Robert i Monika Janowscy są małżeństwem od 9 lat. Para rzadko kiedy mówi w mediach o swoim uczuciu, jednak często pokazują się razem na ściankach. Co ciekawe, kiedy dziennikarz zrozumiał, że Monika jest tą jedyną i postanowił się jej oświadczyć... zasłabł i niedoszła narzeczona musiała jechać z ukochanym do szpitala.

Robert Janowski świętuje rocznicę ślubu

Robert Janowski nie dał jednak za wygraną i postanowił oświadczać się do skutku, czyli do trzech razy! Podczas drugich oświadczyn Robert i Monika Janowscy zatruli się jedzeniem i randka zakończyła się wizytą w szpitalu. Na szczęście przy trzecim podejściu wszystko poszło zgodnie z planem.

"Trzecie z zaręczyny odbyły się pierwszego stycznia, w Nowy Rok, znaczy o dwunastej w sylwestra, czyli w rocznicę. Ten pierwszy klik komputerowy też był pierwszego stycznia" - powiedzieli w programie Izabeli Janachowskiej.

Co ciekawe, zakochani najpierw złożyli przysięgę przed sobą, a dopiero później powiedzieli "tak" w kościele.

"Wziąłem łódkę, spodenki, a w tych spodenkach miałem ukryte obrączki. Wypłynęliśmy na środek jeziora i mówię: kochanie, przed Bogiem, naturą, czy chcesz zostać moją żoną. Ona mówi, że chce, to ja z tych gaci pierścionki. Wzięliśmy ślub sami, przed wszechświatem, a później ten administracyjny i kościelny" - powiedział dziennikarz.

Zobacz wideo:

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Robert Janowski pokazał zdjęcia ze ślubu

Teraz małżeństwo świętuje 9. już rocznicę ślubu kościelnego. Z tej okazji Robert Janowski podzielił się na Instagramie zdjęciami z wesela.

"9 lat… Żal każdego dnia bez Ciebie… Radość z tych, które możemy razem… Nikt, nigdy i nikogo… Taka to miłość - najlepsza, nasza, na zawsze. Monika Janowska — kocham, podziwiam, dziękuję" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

"Pięknie wam razem", "Gratuluję i życzę kolejnych rocznic", "Miłości i wiele radości", "Nic się nie zmieniliście przez te 9 lat", "Wszystkiego najlepszego na kolejne lata" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości