Gwiazdy

Lewandowscy sprzedadzą willę w Monachium? Mogą na niej zarobić fortunę

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska
Anna i Robert Lewandowscy

To już pewne. Robert Lewandowski z rodziną wyprowadzili się z Monachium. Jakiś czas temu ogłoszono, że pomyślnie przeprowadzono transfer piłkarza do katalońskiego klubu FC Barcelona. Robert Lewandowski został pierwszym polskim graczem w historii, który założy bordowo-granatowe barwy klubu. Cała rodzina piłkarza musi porzucić dotychczasowe życie w Niemczech i przenieść się za granicę. Co stanie się z luksusową willą Lewandowskich? 

Robert Lewandowski był zawodnikiem Bayern Monachium przez 8 lat. W tym czasie wraz z żoną kupili luksusową willę, w której zamieszkali wraz z dziećmi. Teraz czeka ich przeprowadzka. Wartość nieruchomości jest aktualnie dużo wyższa niż w momencie jej zakupu. Czy uda się ją sprzedać za pełną kwotę?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska sprzedadzą dom w Monachium?

Rezydencja Lewandowskich znajduje się w luksusowej dzielnicy Bogenhausen w Monachium. Całość urządzono w bardzo nowoczesny sposób. Posiadłość wyposażona jest w prywatną siłownię, basen i ogromny ogród, w którym fit para bawiła się z dziećmi. 8 lat temu dom pary kosztował 10 milionów euro. Obecnie wartość posesji wzrosła kilkukrotnie.

W sprawie monachijskiej posiadłości Lewandowskich wypowiedział się ekspert - Radosław Wojak.

"Robert nie powinien mieć żadnych trudności ze sprzedażą swojej willi. (...) Po pierwsze nieruchomość zlokalizowana jest w dobrym, porządnym miejscu. Po drugie ma już swoją historię. Po trzecie aktualnie na rynku dobrze sprzedają się nieruchomości luksusowe, i to za gotówkę" - przyznał.

Ekspert dodaje, że Lewandowscy mają jeszcze kilka dróg, by zagospodarować dotychczasowy dom i nie muszą go sprzedawać. Wszystko wskazuje na to, że niezależnie czy zdecydują się wynająć posiadłość, czy pozbyć się jej na stałe, zarobią fortunę. 

Dotychczasowy dom pary możemy zobaczyć, przeglądając ich profile społecznościowe.

Jakub Jankiewicz o studiach na politechnice i Akademii Teatralnej
Jakub Jankiewicz o studiach na politechnice i Akademii Teatralnej Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Robert Lewandowski - najdroższy polski zawodnik

Przez ostatnie lata Robert Lewandowski zdobył Ligę Mistrzów, SuperPuchar UEFA, sześć razy z rzędu zdobył mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec. Po latach gry w Bayernie Monachium, piłkarz zdecydował się skorzystać z szansy i przenieść się do katalońskiego klubu - FC Barcelona. Negocjacje trwały od lutego 2022 roku. W końcu Katalończycy przedstawili ofertę, która satysfakcjonowała Niemców. Cena transferu wynosi 50 mln euro.

"Chciałem grać w innej lidze niż Bundesliga, taką decyzję podejmowałem od dawna. Muszę jednak podkreślić, że była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Chciałem żyć gdzieś indziej, odkryć coś nowego z moją rodziną. Moja córka Klara w przyszłym roku rozpocznie naukę w szkole, musieliśmy podjąć taką decyzję teraz, bo później prawdopodobnie nie byłoby to możliwe. Taka okazja zdarza się raz w życiu" -  tak o transferze powiedział piłkarz.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości