Gwiazdy

Roksana Węgiel o starszej grupie fanów. "Próbują dążyć do kontaktu fizycznego"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Roksana Węgiel o starszych mężczyznach

Roksana Węgiel jest idolką nastolatek. Ostatnio wokalistka wyznała, że na jej koncertach coraz częściej oprócz rówieśników, pojawia się także spora grupa starszych mężczyzn, którzy niekiedy są zbyt nachalni.

Roksana Węgiel zyskała sławę w 2017 r. kiedy to jako zaledwie 12-letnia dziewczyna wygrała jednej z konkursów muzycznych dla dzieci. Niedługo później, bo już w 2018 r.  została reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, w którym zajęła pierwsze miejsce.

Anna Karwan przeszła transformację w czasie pandemii. "Nie jestem już tą samą osobą"
Anna Karwan przeszła transformację w czasie pandemii. "Nie jestem już tą samą osobą" Anna Karwan niedawno opublikowała teledysk do singla "Papierosy", a teraz przygotowuje się do wydania nowej płyty, która ukaże się już na jesieni. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą gwiazda zapowiedziała, że fani zobaczą w jej drugim solowym krążku jej transformacje, którą przeszła podczas pandemii koronawirusa.

Roksana Węgiel o starszej grupie fanów

W międzyczasie na rynku pojawiły się jej pierwsze single, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nastolatka stała się idolką dla swoich rówieśników, którzy bacznie obserwowali jej działania. Od tego czasu piosenkarka stale koncertuje i pojawia się gościnnie w wielu programach.

Ostatnio nawet zagrała w teledysku razem z najstarszym synem Michała Wiśniewskiego — Xavierem Wiśniewskim. Na Instagramie obserwują ją tysiące młodych osób, którzy podziwiają, jak wielką karierę można zrobić w tak młodym wieku.

Piosenkarka czuje się przytłoczona?

Jak się okazuje, już nie tylko rówieśnicy, ale i również starsi mężczyźni zaczęli się interesować utalentowaną nastolatką. W ostatniej rozmowie z Pudelkiem Roksana Węgiel powiedziała, że dosyć spora grupa starszych mężczyzn jest czasami zbyt nachalna na jej koncertach.

"Patrząc na to, w jakim wieku teraz jestem, to też zauważam, że jest więcej takich starszych panów, którzy przychodzą na moje koncerty. Nie ukrywam, że czasami to jest takie mocno przytłaczające, kiedy starsi mężczyźni za bardzo próbują dążyć do kontaktu fizycznego. Czasami zdarzało się tak na koncertach. (...) Wyczuwam takie sytuacje. Trzeba na nie uważać, ale 'face to face' rzadko się zdarza, żebym miała przykre sytuacje" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości