Gwiazdy

Selma Blair wniosła o zakaz zbliżania się. Były partner dotkliwie ją pobił

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
tmz.com, pagesix.com
Selma Blair

Selma Blair otrzymała sądowy nakaz ochrony przed swoim partnerem. Według aktorki w ich domu regularnie dochodziło do przemocy fizycznej. Richard Carlson został aresztowany po zgłoszeniu, które wpłynęło na policję.

Jak podaje portal tmz.com między Selmą Blair a Ronaldem Carlsonem doszło do poważnej bójki. Aktorka zeznała, że została zaatakowana, a obrażenia, które ma na ciele jej były partner, powstały w wyniku samoobrony. Sąd przyznał jej tymczasową ochronę.

Selma Blair została napadnięta przez partnera?

Jak podaje pagesix.com w posiadłości Selmy Blair tragedia zaczęła rozgrywać się, gdy Ronald Carlson usłyszał, że jego partnerka przyjmowała leki na stwardnienie rozsiane i czuje się po nich osłabiona. 

"Nie potrafisz nic zrobić, nie potrafisz nikogo kochać, jesteś bezużyteczną kaleką. Nie zasługuję na to, stać mnie na wiele więcej niż Ty" - cytuje słowa mężczyzny tmz.com.

Chwilę po tym miało dojść do aktu przemocy wobec aktorki. Według doniesień Ronald Carlson był wściekły i agresywny, po czym rzucił się w kierunku aktorki, dusił ją, potrząsał jej głową i ramionami. W dokumentach udostępnionych przez portal napisano, iż Selma Blair, ratując się, chciała unicestwić napastnika, wkładając mu palce w oczy. Niestety straciła przytomność.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Selma Blair - partner aktorki otrzymał zakaz zbliżania się

Dramatyczne sceny miały rozegrać się między byłymi partnerami 22 lutego. Podczas policyjnego aresztowania Ronald Carlson otrzymał pięciodniowy zakaz zbliżania się do aktorki. Zaledwie kilka dni później do sądu wpłynął apel o przedłużenie ważności dekretu. Ronald Carlson podczas pobytu w areszcie miał tłumaczyć swoje zachowanie prowokacją ze strony aktorki.

Selma Blair od 15 lat choruje na stwardnienie rozsiane, o czym poinformowała swoich fanów w 2018 roku. Jej życie uległo znaczącej zmianie. Aktorka zmaga się z trudnościami z chodzeniem, czuciem, pamięcią oraz brakiem sił. W mediach społecznościowych dzieli się swoją historią i etapami leczenia. Oficjalnie nie odniosła się jeszcze do spekulacji medialnych dotyczących bójki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: tmz.com, pagesix.com

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

Pozostałe wiadomości