Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom. Nie obyło się bez przykrych niespodzianek

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Sylwia Przbysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podjęli decyzję o budowie wymarzonego domu. Niestety młodzi rodzice nie spodziewali się, z jakimi kłopotami będą musieli się zmierzyć. Kradzież, opóźnienia i nieprzewidziane wydatki - to teraz ich codzienność.

Jeszcze w październiku ubiegłego roku Jan Dąbrowski za pośrednictwem mediów społecznościowych chwalił się budową domu. Zapozował na tle żółtej tabliczki od inwestorów. Niestety niedługo później okazało się, że ktoś postanowił sobie ją przywłaszczyć.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - budowa domu

"To mały krok dla człowieka, ale wielki dla budowy domu. Pozwolenia otrzymane, wykonawca zakontraktowany, zatem już w tym miesiącu zaczynamy pierwszy etap prac. Jak widzicie - tablica przez inwestorów zawieszona, no i kibelek też już jest - można zatem na spokojnie kontemplować nad kolejnymi etapami" - napisał influencer w swoim poście na Instagramie.

Niedawno życiowa partnerka Jana Dąbrowskiego powiedziała, co spotkało ich podczas budowy.

"Ktoś już tablicę zakosił z ogrodzenia. Ludzie serio? Co z wami jest nie tak, po co wam tablica budowlana? Wy nic z tego nie macie, a my znów musimy jechać ją kupić, jechać do kierownika budowy, żeby ją wypisał i zawieźć na działkę, na którą mamy półtorej godziny drogi" - powiedziała Sylwia Przybysz

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie" Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Influencerzy okradzeni - budowa ich wymarzonego domu się przedłuży? 

Sylwia Przybysz w rozmowie z jastrzabpost.pl podzieliła się swoimi spostrzeżeniami i obawami. 

"Z tego co słyszałam, to takie kradzieże są na porządku dziennym. Nawet napisała do mnie moja koleżanka, że całą budowę nie mieli tej tablicy, bo co ją kupili, to ktoś postanawiał ją ukraść. Więc ta kradzież nie wynika z tego, że jesteśmy rozpoznawalni, tylko dlatego, że to jest chyba normalne" - powiedziała. 

Na koniec gwiazda dodała, że obecnie prace budowlane są spowolnione. Jednak jeśli tylko pogoda się poprawi, a wody gruntowe zejdą, wszystko ruszy na nowo. 

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: XNews

Pozostałe wiadomości