Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył 8 miesięcy. "Nie sądziłam, że czas płynie tak szybko"

Autor:
Norbert
Żyła
Znamy imię dziecka Katarzyny Sokołowskiej

Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył 8 miesięcy. W związku z powyższym gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciem małego Ivo Lwa. Dodanej fotografii towarzyszył wzruszający wpis.

Katarzyna Sokołowska jest cenioną reżyserką pokazów modowych, a także jurorką programu TVN "Top Model". Gwiazda od zawsze zawodowo kojarzona jest z klasą i profesjonalizmem. Jej życie prywatne także wzbudza niemałe zainteresowanie. Ostatnio w mediach głośno jest o niej w związku z rolą mamy, w której od niedawna się spełnia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Katarzyna Sokołowska opublikowała wzruszający wpis na temat synka

Katarzyna Sokołowska nieczęsto dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. Jednym z niewielu miejsc, gdzie czasem uchyla rąbka tajemnicy co do spraw rodzinnych jest konto na Instagramie gwiazdy. Jurorkę programu "Top Model" śledzi tam prawie 400 tysięcy obserwatorów.

Jedno z najnowszych zdjęć dodanych przez Katarzynę Sokołowską jest szczególne, bo gwiazda świętuje nim 8 miesięcy swojego synka Ivo Lwa. Na dodanych fotografiach możemy zobaczyć zdjęcia maluszka ubranego w brązowy polarowy kombinezon. Na dalszych zdjęciach zaś reżyserka pokazów przymierza synkowi buciki. Wszystkiemu towarzyszy rozczulający opis dodany przez wyraźnie wzruszoną mamę pociechy. Katarzyna Sokołowska nie dowierza w nim, jak szybko czas mija.

"8 miesięcy. Kiedy na Baby Shower dostałam buciki dla Ivo, trudno mi było sobie wyobrazić moment, gdy je mu założę. Nie sądziłam, że czas płynie tak szybko..." - podpisała dodane przez siebie zdjęcie gwiazda.

W komentarzach wielu fanów Katarzyny Sokołowskiej zachwycało się fotografiami z małym synkiem gwiazdy TVN.

"Dzieci rosną bardzo szybko, zanim się obejrzymy już kończą studia",

"Jaki słodziak, oczka mamy",

"Super słodziak" - pisali fani pod dodanymi zdjęciami.

Katarzyna Sokołowska starała się o dziecko wiele lat

Katarzyna Sokołowska wyznaniem, że będzie mamą, podzieliła się podczas ubiegłorocznej Wielkanocy. Gwiazda TVN wyznała wtedy, że wraz z Arturem Kozieją spodziewają się dziecka, a media społecznościowe zapełniły się gratulacjami od innych gwiazd.

Tego, jak bardzo cieszy się z radosnej nowiny, Katarzyna Sokołowska nie ukrywała, udzielając wywiadu na kanapie "Dzień Dobry TVN". Jak sama gwiazda przyznała, starania o dziecko trwały wiele lat i od dawna wyobrażała sobie moment, w którym będzie mogła powitać na świecie maluszka.

"O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą" - zdradziła na kanapie programu śniadaniowego gwiazda.

Widać, że Katarzyna Sokołowska bardzo spełnia się w roli mamy, a opieka nad maluszkiem sprawia jej wiele radości. Pozostaje nam życzyć gwieździe dalszych szczęśliwych chwil i spełnienia w opiece nad pociechą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości