Tak dziś wyglądają trojaczki, które urodziła Phoebe w serialu "Przyjaciele". Zobaczcie, jak wyrosły

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tak dziś wyglądają trojaczki, które urodziła Phoebe w serialu "Przyjaciele"

Serial "Przyjaciele" już od prawie 30 lat bawi i wzrusza widzów, których liczba stale się zwiększa. Fani przygód szóstki przyjaciół doskonale pamiętają odcinek, w którym Phoebe urodziła trojaczki. Zobaczcie, jak wyglądają po 25 latach!

"Przyjaciele" to serial, który od prawie 30 lat łączy pokolenia. Emitowany był przez 10 lat, od 1994 do 2004 roku. Opowiadał o losach szóstki przyjaciół: Moniki Geller (Courteney Cox), Rachel Green (Jennifer Aniston), Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), Chandlera Binga (Matthew Perry), Rossa Gellera (David Schwimmer) i Joeya Tribbianiego (Matt LeBlanc), którzy mieszkali niedaleko siebie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się" Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

"Przyjaciele". O czym jest serial?

Ich perypetie, przyjaźnie, kłótnie i rozstania śledzili ludzie na całym świecie, a aktorzy szybko stali się międzynarodowymi gwiazdami. Mimo że od zakończenia serialu minęło już prawie 20 lat, to fanów tego formatu stale przybywa.

W maju 2021 r. na platformie HBO GO miał premierę odcinek specjalny "Przyjaciół", zrealizowany po prawie 30 latach od premiery serialu. To właśnie z niego dowiedzieliśmy się, że serialowi Ross i Rachel, których związek zaliczał swoje wzloty i upadki, czuli coś do siebie w życiu prywatnym, jednak nigdy nie byli razem. Jak wyznali, przelali swoje uczucie na ich serialowe postaci.

Obsada "Przyjaciół"
Obsada "Przyjaciół" Obsada "Przyjaciół" Źródło: Ron Galella Collection

"Przyjaciele". Jak wyglądają trojaczki z serialu?

Do najważniejszych wydarzeń w całym serialu można zaliczyć trzeci odcinek z 5. sezonu "Przyjaciół", w którym Phoebe rodzi trojaczki dla swojego brata i jego żony. (Frank Jr. czyli brat Phoebe nie mógł mieć dzieci ze swoją żoną, ponieważ ta nie mogła zajść w ciążę, dlatego Phoebe zgodziła się zostać surogatką).

Na ekranie widzieliśmy dwie dziewczynki i jednego chłopca, jednak mało kto wie, że serialowi Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler w rzeczywistości byli rodzeństwem i to było ich aż czworo. Jedna z "córek" Franka Juniora opublikowała ostatnio krótkie wideo na TikToku, w którym pokazała, jak teraz wygląda.

Alexandria Cimoch ma trzech braci, co oznacza, że jeden z nich musiał wcielić się w serialu w dziewczynkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

Pozostałe wiadomości