Gwiazdy

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczeni? Paparazzi zauważyli ważny szczegół

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
pagesix.com, people.com
Tom Hiddleston i Zawe Ashton

Gala BAFTA 2022, czyli gala wręczenia Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej do tej pory wzbudza wiele emocji. Uroczystość odbyła się 13 marca, a swoją obecnością zaszczycili między innymi Tom Hiddleston i Zawe Ashton. Para światowej sławy aktorów podsyciła plotki o swoich zaręczynach.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton tworzą parę od niemal 3 lat. Podczas uroczystej gali dumnie kroczyli obok siebie, trzymając się za ręce. Reporterom nie umknął fakt, że na serdecznym palcu aktorki pojawił się piękny pierścionek. 

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczeni?

Pierwsze doniesienia o związku Toma Hiddlestona i Zawe Ashton pojawiły się, gdy w 2019 roku wspólnie występowali w sztuce "Betrayal". Jak podaje portal people.com, spotkanie na scenie było przełomowym momentem ich relacji. Oficjalnie na czerwonym dywanie jako para zadebiutowali po dwóch latach związku.

Chociaż w mediach społecznościowych pojawiają się setki gratulacji z okazji zaręczyn, sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tych doniesień. Pagesix.com podaje, że mimo wysiłku i prób, nie udało się także zdobyć komentarza od rzeczników prasowych aktorów. 

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach cozatydzien.tvn.pl

Tom Hiddleston i Zawe Ashton 

Tom Hiddleston to jeden z najbardziej lubianych aktorów w Hollywood. Największą popularność przyniosły mu role w filmie o popularnych superbohaterach. Brytyjski gwiazdor cieszy się dużym zainteresowaniem i przez pokaźne grono fanów jest uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w show-biznesie. 

Zawe Ashton to aktorka brytyjskiego pochodzenia, która zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w wielu komediowych rolach. Aktorka w 2019 roku wydała swoją pierwszą książkę, a w 2021 roku została wybrana na członka Królewskiego Towarzystwa Literackiego. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: pagesix.com, people.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości