Gwiazdy

Victoria Beckham nie znosi swojej synowej? Media donoszą o napiętych stosunkach z Nicolą Peltz

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Nicola Peltz, Victoria Beckham

Victoria Beckham i Nicola Peltz ze sobą nie rozmawiają? Tak donosi zagraniczna prasa. Powodem ma być zazdrość teściowej o wybrankę syna. "Nie mogą się nawzajem znieść i kompletnie ze sobą nie rozmawiają" - ujawnia źródło magazynu PageSix.

Kłopoty w raju? Wszystko na to wskazuje. Syn Victorii i Davida Beckhamów, Brooklyn, w kwietniu tego roku poślubił swoją ukochaną - Nicolę Peltz. Amerykańska aktorka i modelka powiedziała "tak" podczas uroczystości, która kosztowała ponad 100 milionów dolarów. I choć wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zaburzyć tej idealnej układanki, jeśli wierzyć zagranicznej prasie - stało się inaczej.

Konflikt Victorii Beckham z Nicolą Peltz

Zaczęło się niewinnie. Początkowo rodzina kreowała idealny obraz w sieci - wspólne zdjęcia, wylewne komentarze, emotikonki serduszek - jednym słowem takiej rodzinnej relacji można by im zazdrościć. A teraz? Teraz próżno szukać wzajemnych polubień czy wzmianek na profilach obu pań w mediach społecznościowych. To jednak nie wszystko.

Jak donosi PageSix konflikt ma swoje źródło we wzajemnej zazdrości. Początkowo to Nicola Peltz była zazdrosna o swoją teściową, która skupiała całą uwagę mediów, mimo że to ona była przygotowującą się do ślubu panną młodą.

"Nie mogą się nawzajem znieść i kompletnie ze sobą nie rozmawiają. Przygotowania do ślubu były koszmarne" - powiedziała mediom osoba z otoczenia pary.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nicola Peltz nie chciała, aby teściowa wtrącała się w ślubne przygotowania, więc... miała odciąć ją od informacji.

"Nicola nie dawała znać Victorii o żadnych decyzjach dotyczących ślubu. Komunikacja była minimalna" - mówi źródło PageSix.

Konflikt Victorii Beckham z synową rzutuje na jej relacje z Brooklynem?

A to wciąż dopiero początek góry lodowej. Zagraniczna prasa donosi, że konflikt Victorii Beckham z Nicolą Peltz przyczynił się do pogorszenia relacji Brooklyna z rodzicami.

"Nie rozmawiali z nim zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy" - ujawnia osoba z otoczenia gwiazd.

W załagodzeniu niesnasek pomiędzy paniami Beckham nie pomaga także... no właśnie określenie "pani Beckham", które pojawiło się w zagranicznej prasie, ale tym razem nie w kontekście Victorii, a Nicoli.

"Oliwy do ognia dolała sierpniowa okładka brytyjskiego magazynu Tatler z Nicolą zatytułowana 'Nowa pani Beckham'" - czytamy.

Myślicie, że panie dojdą do porozumienia?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości