Gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma dwie córki z dwóch małżeństw. Czym się zajmują?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Beata Tyszkiewicz ma dwie córki z dwóch różnych małżeństw

Beata Tyszkiewicz ma dwie córki. Jedna z nich udziela się medialnie, a druga żyje z dala od show-biznesu. Czym zajmują się Karolina Wajda i Wiktoria Bosc?

Beata Tyszkiewicz ma dwie córki z różnych małżeństw. Bardziej znana jest Karolina Wajda, a o Wiktorii Bosc mało mówi się w mediach. Zebraliśmy dla was informacje o dzieciach słynnej aktorki.

Karolina Wajda - co robi córka Beaty Tyszkiewicz?

Starsza z córek Beaty Tyszkiewicz - Karolina Wajda - jest owocem związku aktorki z reżyserem Andrzejem Wajdą. Urodziła się 29 marca 1967 roku i w tym roku skończyła 55 lat. Pracuje jako instruktor szkoleniowy koni oraz jeźdźców. Bardzo kocha zwierzęta, o czym chętnie wspomina w wywiadach. Kobieta ma za sobą dwa rozwody i pozostaje bezdzietna z wyboru.

Karolina Wajda - co robi córka Beaty Tyszkiewicz?
Karolina Wajda - co robi córka Beaty Tyszkiewicz? Źródło: MWMEDIA
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Bosc - co robi córka Beaty Tyszkiewicz?

Wiktoria Bosc (z domu Padlewska) jest owocem małżeństwa Beaty Tyszkiewicz z architektem Jackiem Padlewskim. Urodziła się 4 października 1977 r. i w tym roku świętowała 45. urodziny. Córka znanej aktorki poszła w ślady mamy i spróbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła w kilku filmach m.in. "Kingsajz", "Dom na głowie", "Warkocz komety" czy "Urodzeni w niedzielę". Na co dzień zajmuje się jednak fotografią. Swoimi pracami chwali się na Instagramie.

Wiktoria Bosc jest żoną francuskiego pisarza Davida Bosca. Małżonkowie mieszkają na stałe w Szwajcarii, gdzie wychowują dwójkę synów Marceau i Simona. Wiktoria Bosc ma bardzo dobry kontakt z mamą, ale nie udziela się medialnie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości