Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak wyprowadził się z Rosji. Żona zdradziła, gdzie teraz zamieszkali

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Grzegorz Krychowiak przeprowadził się z żoną do Aten

Grzegorz Krychowiak skorzystał z nowych przepisów FIFA i opuścił rosyjski klub. Polski piłkarz razem z żoną przeprowadzili się do Aten, które najwyraźniej spodobały się Francuzce. Celia Jaunat opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których widać tez jej stylizacje. W oczy rzuca się torebka warta prawdziwą fortunę.

W Ukrainie wciąż trwa wojna po tym, jak 24 lutego najechały na nią rosyjskie wojska. Nasi wschodni sąsiedzi dzielnie walczą o suwerenność swojego kraju, narażając się na kolejne ataki wroga. Rosjanie od ponad trzech tygodni bombardują ukraińskie miasta i strzelają do ludności cywilnej, łamiąc tym samym liczne międzynarodowe prawa. Świat nie przygląda się temu obojętnie i nakłada na kraj Władimira Putina kolejne sankcje. 

Grzegorz Krychowiak zrezygnował z gry dla rosyjskiego klubu

Z Rosji wycofało się także już wiele wielkich firm, a tamtejsi sportowcy zostali wykluczeni z międzynarodowych federacji i zawodów. Podobna sytuacja dotyczy rosyjskich klubów piłkarskich. FIFA wprowadziła nowe przepisy, według których zawodnicy rosyjskich drużyn mogą grać na wypożyczeniu w innych klubach do końca sezonu, nie ponosząc przy tym finansowych strat. Na taki ruch zdecydował się między innymi Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak do tej pory grał dla rosyjskiego FK Krasnodar, ale ze względu na obecną sytuację na świecie wystąpił o transfer do AEK Ateny.

"Nowy rozdział" - napisał na Instagramie, pozując z nową klubową koszulka.

Do greckiej stolicy polski piłkarz nie przeprowadził się sam. W nowej piłkarskiej przygodzie towarzyszy mu jego żona. Celia Jaunat również pochwaliła się zmianą otoczenia.

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Celia Jaunat pochwaliła się zdjęciami z Aten

Żona Grzegorza Krychowiaka opublikowała kilka zdjęć z Aten na swoim Instagramie. 29-letnia Francuzka pokazała nie tylko urokliwe widoki, ale także swoją stylizację. Influencerka jak zawsze wyglądała bardzo szykownie.

Celia Jaunat wybrała modne spodnie z rozcięciami, krótki top oraz skórzaną marynarkę, która jest hitem ostatnich sezonów. Jak na prawdziwą WAG przystało, żona reprezentanta Polski całość zwieńczyła szpilkami i drogą torebką. Francuzka ponownie postawiła na swój ulubiony model — Hermes Birkin. Tym razem wybrała limitowaną wersję torebki, całą w matowej czerni, wartą (w zależności od rozmiaru i miejsca zakupu) od ponad 50 do nawet 150 tysięcy złotych. 

"Kalimera" - napisała przy zdjęciu, używając przy tym alfabetu greckiego.

Pod fotografią nie zabrakło komentarzy od fanów oraz gwiazd. W jednym z komentarzy wypowiedziała się inna znana WAG.

"Jest i ona" - napisała Sara Boruc.

Jak wam się podoba stylizacja żony Grzegorza Krychowiaka?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości