Gwiazdy

Wizyta na planie "Co za Tydzień" wylicytowana dla WOŚP. Olivier Janiak: Bardzo się cieszę na spotkanie i dziękuję

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Olivier Janiak

Olivier Janiak, prowadzący "Co za Tydzień" zaproponował, by na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawić udział w programie. Kwota, z jaką zakończyła się aukcja, znacząco wzbogaci konto WOŚP i wspomoże szczytny cel - zawalczy o zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mógł przystąpić każdy chętny. Nawet najmniejsza kwota miała znaczenie w obliczu skali działania Orkiestry. Prowadzący "Co za Tydzień" Olivier Janiak zadeklarował, że właśnie dlatego chce pomóc potrzebującym oraz być może - spełnić czyjeś marzenie. 

Udział w "Co za Tydzień" - licytacja dla WOŚP zakończona sukcesem

Choć ostatecznie nie zliczono jeszcze wszystkich licytacji i darowizn, zespół "Co za Tydzień" ma wielkie powody do radości. Aukcja została zakończona z pięknym wynikiem - 17 100 zł. Hojny darczyńca, dzięki swojej decyzji, będzie mógł spędzić dzień na planie programu u boku Oliviera Janiaka. 

- Kimkolwiek jesteś, zajmę się Tobą po królewsku na planie "Co za Tydzień".  Bardzo się cieszę na spotkanie i dziękuję - napisał Olivier Janiak w swoim poście na Instagramie. 

Spektakl "Niepamięć". Rozmowa z Magdaleną Kumorek i Rafałem Królikowskim
Spektakl "Niepamięć". Rozmowa z Magdaleną Kumorek i Rafałem Królikowskim Magdalena Kumorek i Rafał Królikowski w spektaklu "Niepamięć" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy TVN i WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze może liczyć na zaangażowanie gwiazd stacji TVN. Wśród nich znalazła się Magdalena Cielecka, która postanowiła w ramach licytacji zaprosić kogoś na wspólną wycieczkę rowerową. Aukcja zakończyła się zawrotną kwotą 22 200 zł. Na wielki gest zdecydował się także Kuba Wojewódzki, który na licytację wystawił dwie sofy ze swojego kultowego programu. Licytacja będzie trwała do 14 lutego, jednak już teraz ich wartość wynosi ponad 100 tysięcy złotych. 

Inicjatywą wykazały się także bohaterki programu "Żony Miami", które przyłączyły się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosto z tytułowego Miami. Na wspólnym evencie chętnie się udzielały, zbierały datki i zachęcały internautów do wsparcia WOŚP. 

- Dziś graliśmy razem! - napisała w mediach społecznościowych Sylwia Graff, jedna z bohaterek programu.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIAWARSZAWA

Pozostałe wiadomości