Gwiazdy

Wpadka w finale Miss World 2021. Karolinie Bielawskiej mogło zrobić się przykro

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Karolina Bielawska to druga w historii naszego kraju Polka, która zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata

Karolina Bielawska została drugą w historii Polski Miss World, jednak nie obyło się bez sporej wpadki. Organizatorzy konkursu pomylili się w nazwisku pięknej Polki, którą nazwali "Biewleską".

Karolina Bielawska jest na językach całej Polski. Wszystko przez sukces, który 23-latka z Łodzi odniosła podczas finału konkursu Miss World 2021. Polka została uznana za najpiękniejszą kobietę na świecie i jako druga w historii naszego kraju przywdziała tę najważniejszą dla miss koronę. Chociaż Karolina Bielawska na wybiegu zaprezentowała się niezwykle profesjonalnie, nie można tego samego powiedzieć o samych organizatorach konkursu, którzy zaliczyli sporą wpadkę.

Wpadka podczas konkursu Miss World 2021

Tuż po finale konkursu Miss World 2021 na stronie organizatorów pojawiło się oświadczenie oraz sylwetka zwyciężczyni z Polski. Niestety, jej nazwisko najwyraźniej okazało się zbyt trudne do skopiowania i doszło do pomyłki. Tym samym Karolina Bielawska stała się Karoliną "Biewleską". 

Do tej samej wpadki doszło także w mediach społecznościowych, co w momencie pisania tego tekstu dalej widać np. Na Instagramie. 

"Karolina Biewleska z Polski została koronowana na 70. Miss Świata" - napisali organizatorzy.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest piękna Polka?

Karolina Bielawska to druga Polka, która zdobyła tytuł Miss World i tym samym powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. Piękna 23-latka swój sukces zaczęła od wygrania konkursu Miss Polonia 2019, dzięki czemu mogła reprezentować nasz kraj również na arenie międzynarodowej.

Miss World 2021 urodziła się w 1999 roku w Łodzi, gdzie mieszka do dziś. Na tamtejszym uniwersytecie studiuje psychologię, jednak nie ukrywa, że przyszłość chciałaby związać z jej największą pasją, jaką są podróże. Karolina Bielawska chętnie dzieli się na swoim Instagramie kadrami z zagranicznych wojaży. 

Gratulujemy pięknej Polsce i mamy nadzieję, że dzięki wygranej będzie mogła spełniać swoje marzenia. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości