Gwiazdy

Zawe Ashton jest w ciąży. Narzeczona Toma Hiddlestona spodziewa się pierwszego dziecka

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Tom Hiddleston i Zawe Ashton

Zawe Ashton i Tom Hiddleston zostaną rodzicami. Aktorka jest w ciąży. Potwierdzają to zdjęcia z premiery filmu "Mr. Malcolm's List". Na czerwonym dywanie pojawiła się z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem.

Zawe Ashton i Tom Hiddleston zaskoczyli fanów na początku roku wiadomością o zaręczynach. Teraz okazuje się, że niebawem zostaną rodzicami. 

Zawe Ashton jest w ciąży. Tom Hiddleston zostanie ojcem

Zawe Ashton jest w ciąży. Ta informacja obiegła media po tym, jak pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Mr. Malcolm’s List" z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka gra jedną z głównych ról w filmie. Ciążę potwierdzono w artykule opublikowanym na stronie vogue.com. Tom Hiddleston i Zawe Ashton nie komentują na razie doniesień.

Tak Zawe Ashton wyglądała podczas premiery "Mr. Malcolm’s List". Gwiazda miała na sobie długą suknię od Sabiny Bilenko Couture i baleriny marki Jimmy Choo.

Zawe Ashton w ciąży
Zawe Ashton w ciąży Źródło: Getty Images
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tom Hiddleston i Zawe Ashton są zaręczeni – historia miłości

Tom Hiddleston i Zawe Ashton od około trzech lat tworzą szczęśliwy związek. Niewiele o nim wiadomo, bo niechętnie mówią o swoim życiu osobistym. Nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i bardzo chronią swoją prywatność. Tom Hiddleston nie chce powtarzać scenariusza, który miał miejsce podczas jego krótkiej relacji z Taylor Swift. Ich relacja trwała zaledwie trzy miesiące, jednak wzbudziła mnóstwo emocji. Para zalazła się w centrum zainteresowania mediów i nie mogła liczyć na chwilę prywatności. Paparazzi śledzili każdy ich krok. Tym razem o związku gwiazdora wiadomo niewiele.

Uczucie między Tomem Hiddlestonem i Zawe Ashton zrodziło się w 2019 roku, gdy występowali razem w sztuce "Betrayal". Około dwóch lat później pojawili się razem na gali wręczenia nagród Tony Awards. Wtedy też potwierdzili swój związek. Zaręczyli się na początku 2022 roku. Tom Hiddleston i Zawe Ashton skupiają się teraz nie tylko na planowaniu ślubu, ale również na przygotowaniach do narodzin pierwszego dziecka.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton
Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczyli się Źródło: Getty Images

Zawe Ashton - kim jest, wiek, w czym grała?

Zawedde "Zawe" Ashton urodziła się 25 lipca 1984 roku w Londynie, co oznacza, że ma 38 lat. To angielska aktorka, narratorka, dramaturg i reżyser. Zawe Ashton jest najstarszą z trójki rodzeństwa. Jej mama Victoria ma pochodzenie ugandyjskie. Ojciec Paul Ashton jest Anglikiem. Jej dziadek, Paulo Muwanga, był prezydentem i premierem Ugandy.

Aktorstwem interesowała się od dziecka. Grywa w londyńskich teatrach. Znana jest też z ról filmowych w komediodramatach "Fresh Meat" i "Not Safe for Work", horrorze "Velvet Buzzsaw" oraz z portretu Joyce Carol Vincent w filmie "Dreams of a Life". Niedługo dołączy do Marvel Cinematic Universe jako złoczyńca w filmie "The Marvels". Film będzie miał premierę w 2023 roku.

Zawe Ashton lubi pracować też głosem. Jest też narratorem wielu produkcji. Jej wielką pasją jest także pisarstwo. Zaczęła brać udział w slamach poetyckich już w wieku siedemnastu lat. Obecnie pisze wiersze, scenariusze, reżyseruje także sztuki teatralne. W 2019 roku opublikowała swoją pierwszą książkę. "Character Breakdown" to fabularyzowany pamiętnik oparty na jej doświadczeniach jako aktorki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości