Gwiazdy

Zespół "Ich Troje" pogrążony w żałobie. Fani składają kondolencje

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa

Nagła informacja o śmierci ojca Jacka Łągwy poruszyła członków zespołu i fanów. Muzyk musi zmierzyć się z niewyobrażalnym bólem po odejściu najbliższej osoby. Zewsząd płyną słowa pociechy i kondolencje.

Na profilu zespołu "Ich Troje" w mediach społecznościowych pojawiły się kondolencje skierowane do jednego z członków grupy - Jacka Łągwy. Niestety, poinformowano o śmierci jego ojca, aktora Andrzeja Łągwy. 

Jacek Łągwa z "Ich Troje" pogrążony w żałobie

Jacek Łągwa od 1995 roku jest jednym z głównych członków zespołu "Ich Troje". Jest autorem niektórych tekstów, kompozytorem, aranżerem i okazjonalnie - wokalistą wspomagającym. Niestety ostatnie lata dla artysty nie były łatwe. Najpierw trudny rozwód, a później problemy zdrowotne i finansowe, były dla niego obciążające. Teraz mierzy się z kolejnym ciosem, śmiercią najbliższej osoby. 

Na profilu zespołu "Ich Troje" na Facebooku pojawił się post skierowany do muzyka:

"Odszedł mąż, ojciec i dziadek - Andrzej Łągwa. Aktor filmowy, serialowy i teatralny. Jacku, przyjmij kondolencje od całego naszego zespołu i fanów". Andrzej Łągwa był znany z takich produkcji jak "Matka Królów" czy "Powrót do Polski".

Jacek Łągwa bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się z mediami informacjami dotyczącymi najbliższych. Wieści o śmierci ojca artysty dotknęły nie tylko rodzinę, ale także fanów zespołu "Ich Troje". Przyczyna śmierci oraz data pogrzebu Andrzeja Łągwy nie jest znana. 

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Łągwa - rozwód, bankructwo i nowa miłość

Zespół "Ich Troje" przeżywał niemal 20 lat temu złoty czas. Niestety, bycie u szczytu kariery nie zawsze wiąże się z szczęściem w życiu prywatnym. Jacek Łągwa rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, z którą ma dwójkę dzieci. 

"Wiem, że zostałem skrzywdzony, ale Dorota jest matką moich dzieci, którą zawsze kochałem. I ja nie zrobię jej mimo wszystko krzywdy. Mimo tego wszystkiego nie chcę wojny" - powiedział w wywiadzie cytowanym przez onet.pl.

W 2019 roku muzyk przechodził także finansowe kłopoty, wskutek których ogłosił bankructwo. W 2020 odnalazł nową miłość i po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości