Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona miała nowotwór w trakcie ciąży. "Mało osób o tym wiedziało"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
Martyna Wojciechowska
Zofia Zborowska-Wrona na premierze serialu

Zofia Zborowska-Wrona udzieliła ostatnio wywiadu Martynie Wojciechowskiej, w którym po raz pierwszy wyznała, że chorowała na czerniaka w trakcie ciąży. Aktorka zaznaczyła, że nie mówiła o tym wcześniej. "Przechodziłam przez bardzo trudny czas" - powiedziała.

Zofia Zborowska-Wrona w lipcu 2021 roku została po raz pierwszy mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Nadzieja, a aktorka w mediach społecznościowych zaczęła pokazywać, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Ostatnio zdecydowała się udzielić dużego wywiadu Martynie Wojciechowskiej, w którym powiedziała, że okres ciąży był dla niej trudny, ponieważ okazało się, że aktorka miała nowotwór.

Zofia Zborowska-Wrona po raz pierwszy o nowotworze

Żona Andrzeja Wrony zaznaczyła, że to właśnie w tym czasie paparazzi zrobili jej zdjęcie, które szybko obiegło sieć — aktorka jadła na nim zapiekankę, a niedługo później spadła na nią ogromna fala hejtu, która bardzo ją przytłoczyła.

"Dostawałam wiadomości, że dlaczego ja o siebie nie dbam, że jak w ogóle mogę się tak pokazywać, że pewnie mąż to nie może na mnie patrzeć i to od innych kobiet" - powiedziała aktorka.

Dalej dodała:

"Powiem to, chociaż wiem, że będą nagłówki. Ja wtedy miałam czerniaka w ciąży i przechodziłam przez bardzo, bardzo trudny czas. To była ostatnia rzecz, o jakiej myślałam, to jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę, to poszłam na zapiekankę. Na szczęście to wszystko dobrze się skończyło" - zaznaczyła w rozmowie z Martyną Wojciechowską.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Anna Świątczak miała myśli samobójcze Anna Świątczak w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak ważna jest dla niej wiara w Boga. Źródło: Co za Tydzień

Zofia Zborowska-Wrona o samopoczuciu w ciąży

Zofia Zborowska-Wrona zaznaczyła, że wcześniej nie mówiła o tym, jednak teraz czuje się na to gotowa.

"Nie mówiłam o tym nigdzie, bo nie chciałam kolejnych nagłówków. Mało osób o tym wiedziało. Ale może to dobry moment, aby o tym powiedzieć, bo zbliża się lato i ta ochrona skóry jest bardzo ważna" - przestrzegła.

Jak się okazało, ciąża aktorki była zagrożona, jednak ostatecznie wszystko skończyło się dobrze.

"Ja byłam wtedy w bardzo trudnym momencie. A półtora miesiąca wcześniej miałam zagrożoną ciążę. To była moja druga ciąża, bo pierwszą poroniłam. Chciałam się tym podzielić z ludźmi, którzy mnie obserwują, bo jest to jakaś przestroga, żeby smarować się kremami. [...] Na szczęście skończyło się dobrze, miałam to wycięte. Trafiłam na fantastycznych ludzi na onkologii. A tyle osób mnie wtedy krytykowało, że tak narzekam" - wyjaśniła.

Aktorce życzymy dużo zdrowia.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: Martyna Wojciechowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości