Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona znowu przyłapała mamę na spaniu. "Ja sobie drzemkę uskuteczniam"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Zofia Zborowska-Wrona, Maria Winiarska

Zofia Zborowska-Wrona ponownie przyłapała mamę Marię Winiarską na kanapie. Aktorka nagrała wideo, na którym zestawiła obie babcie w dość kontrastowy sposób. Co na to Maria Winiarska?

Zofia Zborowska-Wrona to aktorka i mama na pełen etat, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda to influencerka z krwi i kości - jej profil na Instagramie obserwuje przeszło ponad 480 tys. internautów. Zofia Zborowska-Wrona dzieli się z fanami swoją codziennością. Pokazuje świat bez zbędnych filtrów i lukru. Publikowane przez nią treści wzruszają i bawią.

Zofia Zborowska-Wrona pokazała babcie. Co za kontrast!

Jakiś czas temu aktorka opublikowała zabawne nagrania, na którym pokazała, jak jej mama Maria Winiarska realizuje plan opieki nad wnuczką Nadzieją. Kobieta, zamiast bawić się z dzieckiem, spała na kanapie. Teraz Zofia Zborowska-Wrona postanowiła ponownie "obnażyć całą prawdę" o babciach. Nagrała wideo, na którym zaprezentowała obie kobiety w dosyć kontrastowym zestawieniu. Mama Andrzeja Wrony bujała wnuczkę na huśtawce, natomiast Maria Winiarska ponownie... spała na kanapie!

"A ty którym typem babci jesteś - aktywnym czy pasywnym?" - zapytała aktorka.

Kiedy Maria Winiarska się obudziła, postanowiła skomentować całe zajście i odpowiedzieć na zaczepne pytanie córki.

"Aktywną, tylko jestem po spektaklu zmęczona i właśnie tak o. Byłam na spacerze..." - odpowiedziała babcia.

"A ja jestem wredna i cię zawsze nagrywam" - powiedziała Zofia Zborowska-Wrona.

"Tak, jak ja sobie drzemkę uskuteczniam" - skomentowała na koniec Maria Winiarska.

Film jak zwykle przypadł do gustu internautom, którzy pokochali rodzinę Zborowskich za szczerość i prawdziwość.

Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama Dorota Wellman opowiedziała o swoim podejściu do sławy i popularności, a także do rozpoznawalności, którą nie ukrywa, że bardzo lubi. - Jeśli ktoś mówi, że nie lubi popularności, to myślę sobie, że troszeczkę oszukuje - mówiła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Zofia Zborowska-Wrona nagrała wraz z rodziną specjalny teledysk dla córki

Niedawno córka Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony skończyła rok. Z tej okazji rodzina postanowiła zrealizować wyjątkowy projekt. Bliscy nagrali teledysk do ulubionej piosenki Nadziei, w którym wystąpiła cała rodzina. Efektem końcowym podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Rok temu nasze życie wywróciło się do góry nogami. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że wybrałaś nas jako swoich rodziców. W tym roku królowało 'Hakuna Matata', zobaczymy, co będzie za rok, ale miej no Naduś litość" - napisali pod postem.

Nagranie zrobiło furorę w sieci! Zobaczcie, jak wygląda domowa wersja kultowego utworu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości