Gwiazdy

Żona Roberta Lewandowskiego wygląda jak bogini. Najnowszy filmik podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Anna Lewandowska

Lewandowscy od niedawna mieszkają w Barcelonie. Ich piękna willa z basenem robi wrażenie. Anna Lewandowska często korzysta z domowego basenu, w którym prezentuje swoje piękne, wyrzeźbione ciało. Jaki jest jej przepis na sylwetkę bogini?

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córek - Klary i Laury. Jej wygląd podczas obu ciąż był szeroko komentowany w show- biznesie. W czasie każdej sportsmenka codziennie ćwiczyła i stosowała autorską dietę - super menu by Anna Lewandowska. Gwiazda chętnie chwali się swoją figurą na Instagramie. Fani okrzyknęli ją ostatnio mianem bogini. 

Gwiazdorskie obozy treningowe Anny Lewandowskiej 

Anna Lewandowska nie tylko sama pracuje nad sylwetką, ale też pomaga innym celebrytkom wyglądać jak milion dolarów. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan codziennie ćwiczy w centrum treningowym Anny Lewandowskiej w stolicy. Dodatkowo żona Roberta Lewandowskiego organizuje obozy treningowe pod Warszawą, gdzie znani celebrytki odbywają mordercze treningi i są poddawani diecie, która ma pomóc im zyskać ciało herosów.

Joanna Krupa wyjaśniła jak dba o sylwetkę
Joanna Krupa wyjaśniła jak dba o sylwetkę Joanna Krupa opowiedziała, co robi, by utrzymać wagę i jak dba o sylwetkę.

Żona Roberta Lewandowskiego o wyglądzie i samoakceptacji

Bizneswoman ćwiczy codziennie. Zawsze jest perfekcyjnie ubrana i ma doskonały makijaż. Jest nie tylko boginią ze względu na sylwetkę, ale i ikoną mody.  Lewandowska od lat prowadzi blog, gdzie otwarcie opisuje swoje życie i zdradza, co dają jej codzienne treningi. 

"Droga do samoakceptacji często jest kręta i trudna, ale tylko taka pokaże nam, jacy chcemy być, nie jacy powinniśmy być, bo tego się od nas oczekuje. Skąd to wiem? Jeszcze niedawno… szłam tą drogą narzucając sobie presję. Dziś wiem, że to wysiłek fizyczny pozwala zrozumieć swoje potrzeby" - wyznaje gwiazda. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości