Gwiazdy

Zygmunt Miłoszewski o Antku Królikowskim i jego relacji z mediami. "To nie jest gra, która ma tylko dobre strony"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Zygmunt Miłoszewski

Zygmunt Miłoszewski wypowiedział się na temat życia w blasku fleszy. "To jest pewna gra, że jak po prostu zapraszasz ludzi do swojego życia, no to potem nie możesz ich wyprosić na momenty trudne. Dlatego ja na przykład tego nie robię" - podkreśla.

Zygmunt Miłoszewski to pisarz, który razem z Antkiem Królikowskim wziął udział w programie "Przez Atlantyk". Mężczyzna zabrał głos w sprawie, która od kilku dni nie schodzi z głównych stron show-biznesowych gazet i serwisów. Jak twierdzi, życie w świetle reflektorów nie zawsze jest przyjemne. 

Zygmunt Miłoszewski szczerze o Antku Królikowskim

Pisarz w literacki sposób odniósł się do życia w blasku fleszy. Wyjaśnił, że to, co dzieje się wokół aktora jest przykładem, dlaczego on sam nie zrezygnuje z prywatności na rzecz popularności.

"Ja dopiero się dowiaduję, że Antek przeskakuje przez jakieś osobiste płotki. Ja nie jestem z tego świata, ja tego nie śledzę. Rozumiem, że to jest pewna gra, że jak po prostu zapraszasz ludzi do swojego życia, no to potem nie możesz ich wyprosić na momenty trudne. Dlatego ja na przykład tego nie robię. Czy przy okazji kariery swojej literackiej, czy przy okazji tego programu. Nigdzie się nie wyświetlam ze swoim życiem prywatnym" - powiedział pisarz w rozmowie z portalem pudelek.pl.

"Przez Atlantyk": zwiastun
"Przez Atlantyk": zwiastun Źródło: TVN

Zygmunt Miłoszewski i Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk"

Zygmunt Miłoszewski to polski powieściopisarz i publicysta. W swoim zawodowym portfolio posiada także współtworzenie scenariuszy filmowych i telewizyjnych. Jego powieści kryminalne i sensacyjne spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród czytelników. 

Zygmunt Miłoszewski i Antek Królikowski wspólnie przemierzali Atlantyk w nowym programie TVN. Pisarz skomentował doniesienia o perturbacjach w życiu prywatnym kolegi z łodzi. 

"To nie jest gra, która ma tylko dobre strony"- powiedział podczas rozmowy z dziennikarzem. 

Antoni Królikowski niedawno po raz pierwszy został ojcem. Informacje na temat rzekomego rozstania z żoną skomentował na swoim koncie na Instagramie.

"Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem, że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni, ale apeluję - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś Wam opowiem coś o sobie, bo mam wrażenie że muszę, a tymczasem wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy się życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości