Najnowsze

Gwiazdy na evencie Joanny Przetakiewicz "La Mania Mind Blow Party"

Najnowsze

Autor:
Kamila
Jamrożek
Joanny Przetakiewicz na "La Mania Mind Blow Party"

Joanna Przetakiewicz zorganizowała w Warszawie event "La Mania Mind Blow Party". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd. Kamery programu "Co Za Tydzień" towarzyszyły im podczas imprezy.

Joanna Przetakiewicz zaprosiła do klubu Smolna 38 na wspólną zabawę ponad tysiąc przyjaciół i znajomych. Goście imprezy mieli okazję podziwiać kolekcję "Mind Blow" zaprezentowaną przez tancerzy. Zmysłowy taniec z nieznajomymi podsycał także występ światowej sławy tancerza – Kendalla Muglera. Co organizatorka powiedziała o swoim wydarzeniu?

Joanny Przetakiewicz o imprezie "La Mania Mind Blow Party"

Joanna Przewtakiewicz to polska projektantka mody, przedsiębiorczyni, założycielka i dyrektorka modowej marki oraz dyrektorka kreatywna domu mody "La Mania". Tym razem marka podjęła temat przyjaźni i otwartości do zawierania znajomości.

- Zawsze miałam kompletnego bzika na punkcie przyjaźnienia się i bycia razem z w grupie. Może to wynika z tego, że jestem jedynaczką, może to wynika z genów, może to wynika z tysiąca innych faktorów. Natomiast jedno jest faktem, że ja mam kompletnego fioła na tym punkcie i nie wyobrażam sobie życia bez bliskich sobie ludzi — powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Hasło imprezy to "mind blow", czyli "eksplozja umysłu". Oryginalne do sprawy podszedł Michał Piróg.

Co na siebie nałożył? Zobacz nagranie z programu:

Gwiazdy na evencie Joanny Przetakiewicz "La Mania Mind Blow Party"
Gwiazdy na evencie Joanny Przetakiewicz: La Mania Mind Blow Party

"La Mania" - dom mody Joanny Przetakiewicz

"La Mania" to polski dom mody stworzonym przez Joannę Przetakiewicz. Znana i ceniona za swój styl bizneswoman w ciągu dwóch lat stworzyła rozpoznawalną firmę modową. Ojcem chrzestnym marki "La Mania" jest przyjaciel  Joanny Przetakiewicz Karl Lagerfeld.

Celem La Manii jest tworzenie luksusowej linii prêt-a-porter dla nowoczesnych i świadomych siebie kobiet, które dzięki modzie tworzą własny wizerunek. Każda kreacja podkreśla w kobiecie jej naturalny wdzięk i piękno. Dzięki temu klientki La Manii czują się komfortowo i ekskluzywnie.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości