Najnowsze

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do porodu ukochanej. Pokazał, co zabierze do szpitala

Najnowsze

Autor:
Dagmara
Olszewska
Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał, jak przygotowuje się do narodzin dziecka. Dokładnie omówił z obserwatorami zawartość torby, którą zabierze ze sobą do szpitala, gdy rozpocznie się akcja porodowa. Z rad prezentera skorzystały już inne osoby w tym… Lenka Klimentowa.

Krzysztof Ibisz niedługo kolejny raz zostanie tatą. O radosnej nowinie poinformował na Instagramie. Kilka tygodni po przekazaniu tych niezwykłych wieści zdecydował, że swoim obserwatorom pokaże, jak skrupulatnie przygotowuje się na narodziny dziecka. 

"Nie wiedziałam, że tyle rzeczy może być potrzebne mężczyźnie w szpitalu" - czytamy pod postem prezentera. 

Krzysztof Ibisz o przygotowaniach do narodzin dziecka

Krzysztof Ibisz na chwilę przed narodzinami dziecka pokazał swoim obserwatorom, co jego zdaniem powinno znaleźć się w torbie mężczyzny, który będzie wspierał swoją partnerkę przy porodzie. Lista okazała się naprawdę długa.

"Cześć kochani. Co powinno się moim zdaniem znaleźć w zestawie porodowym dla mężczyzny, który jedzie ze swoją żoną do szpitala i musi być gotowy? Przybory do mycia, bielizna na zmianę, skarpetki i klapki, zestaw do spania, 2-3 T-shirty, spodnie dresowe do spania, koszula rozpinana. To ważne, żeby można było kangurować dziecko na gołą klatę, sweterek, świeczki zapachowe, olejki zapachowe i olejek do masażu, żeby można było masować żonę. Dalej przekąski, głośniczek, ładowarka, książka do czytania, jeśli byłby wolny czas i trochę pieniędzy. To chyba wszystko" - mówi na nagraniu Krzysztof Ibisz. 

W kilka chwil pod postem pojawiło się wiele słów uznania. Wyraziła je także Lenka Klimentowa, która zadeklarowała, że pokaże ten film swojemu partnerowi. Jan Kliment skorzysta z rad Krzysztofa Ibisza?

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Ibisz spodziewa się dziecka

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, była uczestniczka "Top Model", zostaną niedługo rodzicami. Do tej życiowej roli przygotowują się z największą dbałością i co jakiś czas, dzielą się tym w mediach społecznościowych. Niedawno prezenter wyjawił, że razem z ukochaną uczęszczał do szkoły rodzenia, która sprawiła, że czują się pewniej w oczekiwaniu na poród. 

"Trafiliśmy na fantastyczną szkołę rodzenia i wspaniałą panią. Myślę, że każda para powinna skorzystać z takich zajęć. To ogromna ilość wiedzy i informacji, przekazana przez profesjonalistów. Nawet jak się jest rodzicem, można się dowiedzieć wielu nowych rzeczy" - napisał Krzysztof Ibisz w poście na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości