Najnowsze

Wiemy, kto krył się za postacią Ważki. Widzowie zdemaskowali już pozostałych uczestników "Mask Singer"?

Najnowsze

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Mask Singer". Wiemy, kto był Ważką

"Mask Singer" to program rozrywkowo-detektywistyczny. Każdego tygodnia na widzów czekają nowe wokalne występy gwiazd. Główną zagadką i zadaniem do rozwiązania jest odkrycie tożsamości osób, kryjących się pod skrzętnie przygotowanymi maskami. Internauci znaleźli jednak pewien trop. Czy ich przypuszczenia okażą się trafione?

Za nami kolejny odcinek "Mask Singer". Tym razem jurorzy z pomocą detektywa — Hubera Urbańskiego odkryli, że za postacią ważki stoi Barbara Kurdej-Szatan, którą jurorzy wytypowali już w pierwszych odcinkach programu.

Od początku istnienia, formuła programu "Mask Singer" wzbudza wiele emocji wśród widzów. Do tej pory zdemaskowano już 6 gwiazd polskiego show-biznesu. Ich tożsamość znało zaledwie kilka osób odpowiadających za produkcję. Artyści uczyli się zmieniać swój chód, sposób gestykulacji i mówienia pod okiem komandosów. Choć zachowywali należytą ostrożność, internauci znaleźli poważne podstawy, by wierzyć, że wiedzą kto kryje się pod kostiumem.

"Mask Singer" - kto krył się pod maskami?

W każdym odcinku "Mask Singer" jury wraz z publicznością podejmują decyzję o tym, kto wykonał swój występ najsłabiej. Przegrana osoba musi zdjąć maskę, odkryć swoją tożsamość i jednocześnie — odpada z programu. Kierując się tym schematem, widzowie dowiedzieli się, że w "Mask Singer" wystąpili: Mateusz Banasiuk jako "Tort", Stefano Terrazzino jako "Ośmiornica", Grzegorz Skawiński jako "Potwór", Daria Ładocha jako "Wiedźma", Dorota Gardias jako "Róża" i Barbara Kurdej-Szatan jako "Ważka".

Internauci bardzo szybko zjednoczyli swoje siły, by połączyć wszystkie wątki i wskazówki w całość. Obecnie próbują rozwiązać zagadkę dotyczącą tego, kto kryje się pod kostiumem Koguta, Bociana i Deszczu.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

"Mask Singer". Kto jest Bocianem? 

W odcinku wyemitowanym 9 kwietnia "Bocian" zaśpiewał piosenkę "Don't Start Now" Duy Lipy. Według widzów, pod maską ukrywa się Małgorzata Rozenek-MajdanNatalia Przybysz, Ania Karwan lub Dorota Masłowska.

"Mask Singer". Kto jest Kogutem?

Tajemnicza gwiazda, która wciela się w postać Koguta w ostatnim odcinku, zdecydowała się na wykonanie piosenki "Use Somebody" zespołu Kings of Leon. Zarówno jury jak i internauci zgodnie typowali wyłącznie kobiety. Główne podejrzenia zostały skierowane Kamila Nosela, Krzysztofa Ibisza, Krzysztofa Skórzyńskiego albo Mariusza Błaszczaka.

"Mask Singer". Kto jest Deszczem?

Deszcz na swój występ wybrał wyjątkowo wesołą piosenkę "S&M" Rihanny. Internauci i jurorzy typują Aleksandrę Kurzak, Małgorzatę Ostrowska, Patricię Kazadi i ojca Kacpra Rusińskiego.

"Mask Singer". Wiemy, kto jest Ważką

Jak się okazało, Ważka w ostatnim odcinku zaśpiewała piosenkę "Tomorrow Never Dies" Sheryl Crow. Widzowie i jurorzy już od dawna typowali  Beatę ŚcibakównąBarbarę Kurdej-SzatanMagdalenę Boczarska albo Reni Jusis. Na końcu okazało się, że pod maską Ważki kryje się Barbara Kurdej-Szatan.

Czy tropy internautów okażą się właściwe? Nowy odcinek "Mask Singer" dostępny już w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości