Programy

Amira i Monika zaskoczyły fanów. Zrobiły sobie identyczne tatuaże

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"40 kontra 20". Przyjaźń Amiry i Moniki. Zrobiły tatuaże

W programie "40 kontra 20" narodziła się przyjaźń. Ona okazała się silniejsza niż relacje damsko-męskie. Amira i Monika celebrują swoją relację. Zdecydowały się na identyczne tatuaże! Pokazały, na jaki wzór się zdecydowały. Nie jest on przypadkowy.

Amira i Monika z "40 kontra 20" starały się o względy dwóch różnych mężczyzn. Nie konkurowały bezpośrednio ze sobą, co pozwoliło im bez złych emocji nawiązać relację koleżeńską, która jak widać, zamieniła się w przyjaźń. Dziewczyny zdecydowały się ją zapieczętować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"40 kontra 20". Amira o uczuciach do Toma i wytrwałości
"40 kontra 20". Amira o uczuciach do Toma i wytrwałości Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Amira i Monika zrobiły identyczne tatuaże

Monika i Amira opublikowały na Instagramie ten sam filmik z salonu tatuażu. Jedna z nich wyjaśniła, skąd pomysł, aby zrobić sobie ten sam wzór. Co nim jest?

Zapieczętowałyśmy naszą przyjaźń z programu "40 kontra 20". Ami wygrała Toma i mnie, ale to ja z nią zostałam na zawsze. Pewnie zapytacie, dlaczego cząstka mandarynki? W programie komentarze uczestników to setki, a my nazywaliśmy to chodzeniem na mandarynki, stąd symbol. Prawa i Lewa cząstka to #FRIENDSHIP

"Panowie przychodzą i odchodzą, a przyjaźń jest na lata" - skomentowała internautka.

"40 kontra 20". Amira bawiła się na urodzinach Moniki

Kilka dni temu Monika świętowała urodziny. Pochwaliła się imprezą, którą zorganizowały dla niej przyjaciółki. Wśród nich znalazła się nie tylko Amira, ale i Iza Knioła z "40 kontra 20". Monika podsumowała zmiany w swoim życiu.

"Urodzinki zawsze były dla mnie dniem, w którym lubiłam sobie podsumowywać, czy aby na pewno idę w dobrym kierunku, czy coś się zmienia na lepsze, czy idę do przodu. No i ten ostatni rok był mega! Poradziłam sobie ze sobą, ze kompulsywnym objadaniem i ze spędzaniem czasu sama ze sobą! ⁣⁣Rozwinęłam agencję do zaplanowanego obrotu, przez ciągłą pracę nad samokontrolą i samodyscypliną. ⁣⁣Poleciałam na Malediwy, co było moim marzeniem z dzieciństwa.⁣⁣ Zaczęłam prowadzić szkolenia z social mediów oraz sprzedaży" - wyliczyła na Instagramie.

Amira napisała o relacji z Moniką.

Co to jest przyjaźń? To kiedy jedziesz na urodziny przyjaciółki do Krakowa na 21.00 (z Warszawy) i wracasz nocnym pociągiem tak, aby być na 8.30, żeby napisać egzamin na uczelni (zdałam). Ile z was by tak zrobiło? Bo słowa są ważne, ale czyny ważniejsze

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @ami_ellili

Pozostałe wiadomości