Programy

Adrianna z "Królowych Życia" na wakacjach z przystojnym partnerem. Trudno ją rozpoznać

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska

Adrianna Eisenbach znana z "Królowych Życia" udała się na wakacje ze swoim partnerem. Gwiazda dokumentuje na swoim profilu w mediach społecznościowych namiętne chwile z ukochanym w malowniczej Turcji.

Adrianna Eisenbach to kobieta petarda. Gwiazda otrzymała tytuł najbardziej wytatuowanej Polki w 2022 roku. Widzom jest znana z siódmej edycji "Królowych Życia". W programie Adrianna Eisenbach pokazała swoją rodzinę i to, jakie jest jej królewskie życie. Mogliśmy zobaczyć również jej synów, z którymi ma przyjacielskie relacje. Gwiazda TTV przez większość swojego życia mieszkała w Niemczech. Postanowiła jednak wrócić do Polski pomimo tego, że jej dzieci nie podjęły takiej decyzji.

Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie? "Skazana" powraca z 2. sezonem. Agata Kulesza opowiedziała o roli i losach bohaterki - Alicji Mazur. Co zaskoczy widzów?

Adrianna Eisenbach z "Królowych Życia" na wakacjach

Adrianna Eisenbach postanowiła wybrać się ze swoim partnerem Davidem Zlatanem do malowniczego miasteczka Alanya w Turcji. Gwiazda wrzuciła kilka zdjęć z hotelowego basenu położonego nad samym Morzem Śródziemnym. 

Celebrytka we wpisie poruszyła temat nie tylko wakacji, ale też zwróciła uwagę na akceptację własnego ciała, zwłaszcza na plaży. Adrianna Eisenbach powiedziała, że kobiety na basenie krępują się swojego ciała i pokazywania bez make-upu. Tymczasem mężczyźni, według niej, nie wstydzą się zupełnie swoich krągłości podczas kąpieli.

"Z wiekiem nikt nie ma idealnego ciała. Opalajcie się, kąpcie, pokażcie pewność siebie, a ci, co głupoty gadają, niech się zrywają i wam w relaksie na urlopie nie przeszkadzają" - napisała Adrianna Eisenbach pod zdjęciem z ukochanym.

Jaki jest los uczestniczek "Królowych Życia"?

Program "Królowe Życia" zakończył się po dwunastu edycjach. Każda z bohaterek reality show zyskała popularność. Adrianna Eisenbach została zapamiętana, jako najbardziej oryginalna kobieta "Królowych Życia". Iza Macudzińska-Borkowska dzięki udziałowi w programie mogła rozwinąć swoje marzenia o kolejnych modowych kolekcjach i butikach w Polsce. Z kolei Laluna postanowiła wykorzystać swoją popularność do wzięcia udziału w gali FAME MMA. Niestety przegrała starcie, ale jak sama mówi, nie powiedziała jeszcze ostatniego sportowego słowa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Królowych Życia:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości