Programy

Aneta Żuchowska pokazała jak podróżuje z dzieckiem. Fani wychwalają jej odwagę

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska

Aneta i Robert Żuchowscy to ulubiona para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ostatnio małżeństwo wybrało się z synkiem Mieszkiem na rejs po Morzu Egejskim. Jak rodzina spędziła ten czas?

Małżeństwo Żuchowskich to bohaterowie szóstego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po programie zostali w związku i obecnie mają 8-miesięcznego syna Mieszka. Para na bieżąco relacjonuje na Instagramie, jak wygląda ich wspólne życie. Fani są oczarowani ich rodzinną sielanką i często pod postami Anety Żuchowskiej można zobaczyć serduszka i miłe słowa.

Aneta i Robert Żuchowscy z ŚOPW na wspólnych wakacjach

Ostatnio małżeństwo wraz z synkiem wybrało się na malownicze wakacje. Para postawiła na ekskluzywny rejs włoskim promem. Swoją podróż rozpoczęli w Stambule i zakończyli na greckiej Krecie.

Była to pierwsza dłuższa podróż Mieszka za granicę. Maluch, jak relacjonuje celebrytka, bez najmniejszych problemów zniósł rejs statkiem. Spędzał czas w dostosowanej do potrzeb dziecka kajucie i korzystał z basenu dla najmłodszych. Gwiazda dodaje, że wnętrza sypialniane były wyposażone odpowiednio dla rodzin z dziećmi.

Powrót samolotem do Polski również odbył się bez żadnych problemów, czego dowodem jest filmik, który Aneta Żuchowska zamieściła na swoim Instagramie. 

Fani nie kryją zachwytów, że młode małżeństwo zdecydowało się na tak wyczerpującą i długą podróż z tak małym dzieckiem. Nie każdy zdecydowałby się na takie rozwiązanie w obawie o zachowanie malucha. Mały Mieszko okazał się jednak wspaniałym podróżnikiem.

"Mieszko rośnie na przyszłego globtrotera" - pisali zachwyceni miłośnicy rodziny Żuchowskich.

Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"

Co małżeństwo Żuchowskich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" robili podczas rejsu? 

Małżonkowie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają, że te wakacje były ich marzeniem od dłuższego czasu, dlatego tym bardziej cieszyli się, że mogli je spędzić z ich synem Mieszkiem. Para podczas rejsu korzystała z atrakcji organizowanych na statku dla dzieci - gry i zabawy z animatorami. Popołudniami spędzali długie godziny w basenie na dachu promu z pięknym widokiem na Morze Egejskie. 

Aneta i Robert Żuchowscy nie kryli zachwytu z wnętrza kolosalnego statku. Luksusowe kajuty, restauracje, bary i sale kinowe powodowały, że mogli odpocząć od codzienności.

Ulubiona para "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że już planują kolejną podróż w nieznane. Ciekawe, gdzie tym razem się wybiorą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/aneta.zuchowska

Pozostałe wiadomości