Programy

Co obejrzeć w długi weekend? Nowości i kontynuacje światowych hitów. Tego nie można przegapić

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
4. część serii "After" dostępna na Playerze

11 listopada jest dniem wolnym od pracy. Narodowe Święto Niepodległości możemy uczcić z rodziną na swój sposób. Dla miłośników wieczornych seansów mamy ciekawe propozycje. Sprawdźcie, co warto obejrzeć na antenie TVN oraz w Playerze.

Przed nami długi weekend. 11 listopada przypada w piątek, który można przeznaczyć na nadrobienie filmowych zaległości. Telewizja TVN przygotowała interesującą ofertę dla całej rodziny. Z kolei na Playerze proponujemy zobaczyć kilka kontynuacji największych hitów.

Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co oglądać 11 listopada w telewizji? 

Zacznijmy od późnego poranka. O godzinie 11.50 seans dla dzieci i nie tylko. "Kung Fu Panda: Święta, święta i Po" to animowana komedia, która wprowadzi nas w klimat Bożego Narodzenia.

O 14.50 komedia romantyczna dla dorosłych. "Nie kłam kochanie" z Martą Żmudą Trzebiatowską i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych.

O 20.00 4. część "Listów do M.". Wszystkie części filmu znajdziecie również na Playerze.

Wieczór zakończymy filmem "Kult". Seans rozpocznie się o 22.25. Nicolas Cage wcielił się w policjanta, który próbuje odnaleźć zaginioną córkę dawnej znajomej. Śledztwo prowadzi go na małą wyspę. Jej mieszkańcy wzbudzają w funkcjonariuszu coraz więcej podejrzeń.

W sobotę 12 listopada obejrzyjcie koniecznie zdolnych uczestników "Mam talent". A w niedzielę warto śledzić kulinarne zmagania bohaterów "Masterchefa". Oba programy rozpoczynają się o godzinie 20:00.

Listopadowe premiery Playera. Co obejrzeć na player.pl?

Na początek Player proponuje nam serial "Siostry". Jest to opowieść o życiu zawodowym i osobistym czterech koleżanek, które w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami życia na oddziale urazowym. To dramat medyczny, który pokazuje życie w szpitalu, bez lukrowania rzeczywistości.

Warto nadrobić również "Opowieść podręcznej" - kultowy serial z Elisabeth Moss w roli głównej. Na player.pl czeka już piąty sezon. Fabuła skupia się na ukazaniu życia w dystopijnym świecie Gilead, totalitarnego społeczeństwa, które powstało w Stanach Zjednoczonych. Freda (Elisabeth Moss), jako jedna z niewielu płodnych kobiet, jest Podręczną umieszczoną w domu Komandora. Zgodnie z nowymi zasadami zostaje zmuszona do pełnienia seksualnych usług, by przyczynić się do ponownego zaludnienia planety.

"After". O czym będzie 4. część światowego hitu?

Film "After 4. Bez siebie nie przetrwamy" pojawi się na platformie już 10 listopada. Jest to film na życzenie.

"Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?" - czytamy w opisie filmu na player.pl.

"Skazana". Co wydarzy się w drugim sezonie serialu z Agatą Kuleszą?

Dokładnie 11 listopada "Skazana 2" będzie dostępna na Playerze. Wiemy, co wydarzy się w drugim sezonie.

"Mamy nową sytuację między bohaterami. Oprócz tego, że akcja drugiego sezonu dalej dzieje się w więzieniu z naszymi znanymi bohaterkami i bohaterami, to dochodzi też poważny, duży wątek handlu kobietami. Ten cień mafii, który pojawił się w pierwszym sezonie, rozrasta się dosyć mocno i nasi bohaterowie są coraz bardziej w to uwikłani. Po przeczytaniu scenariusza czułem, że to jest wyjątkowe w tym sensie, że opowiada o czymś, co dzisiaj czujemy i bardzo mocno nas dotyka. Chodzi o to, że świat się trochę wykoleja, że łatwo nam stracić to, co zawsze wydawało nam się, że mieliśmy, że jesteśmy bezpieczni. Być może na tym też polega sukces skazanej. Mimo iż to jest ciężki i mroczny serial, to on daje w każdym odcinku światełko w tunelu" - powiedział Bartosz Konopka w wywiadzie dla "Co Za Tydzień".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości