Co 12 marca w "Co Za Tydzień"? Relacja z Orłów 2023 i wizyta w nowej galerii sztuki

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z Orłów 2023 i wizyta w nowej galerii sztuki. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 12 marca o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Olivier Janiak o fundacji TVN
Olivier Janiak o fundacji TVN Olivier Janiak o fundacji TVN

Relacja z gali Orłów 2023

6 marca 2023 roku miało miejsce wręczenie nagród Polskiej Akademii Filmowej, czyli tzw. Orłów. Aż sześć statuetek zdobyli twórcy filmu "IO" – za najlepszy film, scenariusz, muzykę, montaż, zdjęcia i reżyserię dla Jerzego Skolimowskiego, który łączył się z Teatrem Polskim z Los Angeles, bo przed nami oscarowa noc. Triumfował też film "Johnny". Opowieść o księdzu Janie Kaczkowskim zdobyła aż cztery statuetki. Dla Dawida Ogrodnika rola księdza Jana była czymś więcej niż tylko aktorskim wyzwaniem. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była obecna na wydarzeniu. W programie "Co Za Tydzień" rozmowy ze zdobywcami Orłów.

"Emigracja XD" - nowy serial Canal+

17 marca premiera serialu Canal + "Emigracja XD". Scenariusz oparty jest na bestsellerowej powieści Malcolma XD. Z tej okazji twórcy i aktorzy, w tym para głównych bohaterów – Michał Balicki i Tomasz Włosok, spotkali się z dziennikarzami w Warszawie. Zobaczcie koniecznie, co odpowiedzieli na pytania ekipy programu "Co Za tydzień".

Duży pokój - nowa galeria w Warszawie

W centrum Warszawy pojawiła się kameralna galeria, w której początkujący artyści mogą zaprezentować swoją twórczość. Pracownia Duży pokój to także miejsce kulturalne, inspirujące spotkania, dom pracy twórczej i przestrzeń do debaty społecznej. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na miejscu. Jak podkreślają właściciele pracowni, ich celem jest wspieranie rozwoju otwartego społeczeństwa, tworzonego przez wrażliwych, świadomych, zaangażowanych ludzi.

Przedstawienie "Grease"

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była w jednym z warszawskich teatrów muzycznych na spektaklu "Grease". To historia międzynarodowego sukcesu, którego głównym twórcą był Jim Jacobs. Musical przechodził wiele przeobrażeń i zyskał na popularności dzięki filmowej wersji, która zawierała kilka nowych, bardzo popularnych piosenek. Muzyka, uniwersalna młodzieżowa tematyka i udane odtworzenie epoki lat 50. w Stanach Zjednoczonych sprawiają, że musical "Grease" pozostaje popularny i nigdy nie będzie trącić myszką.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości