Programy

Co 30 października na antenie "Co za tydzień"? Relacja z gali Gwiazdy Dobroczynności 2022, premiera filmu "Black Adam"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z gali Gwiazdy Dobroczynności 2022 i premiera filmu "Black Adam". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 30 października o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Gwiazdy Dobroczynności 2022

Statuetkami Gwiazd Dobroczynności uhonorowano jedenaście osób. Laureaci to osoby zaangażowane w sprawy społeczne, a także w pomoc na rzecz uchodźców. W tej kategorii doceniono kilka osób: Anna Lewandowska zaoferowała m.in. wsparcie rodzinom z Ukrainy i domowi dziecka spod Kijowa. Ekipie programu "Co Za Tydzień" udało się porozmawiać z nagrodzonymi. Zobaczcie koniecznie!

Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie? "Skazana" powraca z 2. sezonem. Agata Kulesza opowiedziała o roli i losach bohaterki - Alicji Mazur. Co zaskoczy widzów?

Premiera filmu "Black Adam"

Dwayne "The Rock" Johnson przez 15 lat przygotowywał się do roli Black Adama, zabiegając równocześnie w wytwórni Warner Bros. by ten bohater pojawił się na wielkim ekranie - i udało się. Do kin trafił właśnie film "Black Adam", a w jego obsadzie znalazł się między innymi Pierce Brosnan, który także od dawna czekał na takie zaproszenie. W filmie zobaczymy też Sarę Shahi, która jest znakomitym przykładem na to, że odtwórczyni roli nie musi być fanką komiksów, by w pełni zaangażować się w ich ekranizację. Aktorzy opowiedzieli o swoich rolach w programie "Co Za Tydzień".

Sesja zdjęciowa z Agatą Kuleszą

Z Agatą Kuleszą ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się podczas sesji do wywiadu w magazynie "Twój Styl". Rozmowę można przeczytać w listopadowym numerze. Aktorka dzieli się bardzo osobistymi refleksjami o otwarciu nowego rozdziału w życiu. A w zawodowym obszarze zobaczymy ją już wkrótce w kontynuacji losów niesłusznie skazanej sędzi w serialu "Skazana".

"Perfect Picture" - nowy program TVN7

Nowy program "Perfect Picture" możemy oglądać na antenie TVN7 w piątki o godzinie 19:30. Każdy odcinek jest innym fotograficznym wyzwaniem. Prowadząca i uczestnicy opowiedzieli, co czeka widzów.

Filharmonia Narodowa sezon 2022/23

Ten sezon w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w odróżnieniu od pandemicznych lat, zapowiada się bogato i różnorodnie. Widzowie już dali dowód, że bardzo na to czekają. Co znajdzie się w repertuarze? O tym opowiemy w programie "Co Za Tydzień".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości