Co 19 marca w "Co Za Tydzień"? Rozmowa z prowadzącymi "Dzień dobry TVN", relacja z koncertu Mroza

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. rozmowa z prowadzącymi "Dzień dobry TVN" i relacja z koncertu Mroza. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 19 marca o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Olivier Janiak o popularności
Olivier Janiak o popularności Olivier Janiak o popularności

Spotkanie prasowe z prowadzącymi program "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" gości w polskich domach każdego ranka. Prowadzący umilają widzom rozpoczęcie dnia. Jakie emocje wiążą się z ich pracą "na żywo" opowiedzieli nam podczas spotkania prasowego. W programie "Co Za Tydzień" rozmowy z gwiazdami najchętniej oglądanej telewizji śniadaniowej w Polsce.

Olivia Stars vol. 4 - koncert Mroza

Za nami 4. edycja wydarzenia Olivia Stars. 11 lutego, przed liczącą około 150 osób publicznością 34. piętra Olivia Star, wystąpił Mrozu - doskonały artysta, który skradł serca milionów dzięki swojej niezwykłej charyzmie i oryginalności. U jego boku stanie Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Irka Wojtczaka. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była obecna na tym niezwykłym koncercie.

"Matki, córki, przyjaciółki" - nowy program TVN Style

Program "Matki, córki przyjaciółki", który możemy oglądać TVN Style w każdą niedzielę, pozwoli bohaterkom spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Na początek zamienią się rolami, które każda z nich wykonuje na co dzień. Ekipa programu "Co Za Tydzień" rozmawiała z bohaterkami programu.

"Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style
"Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style "Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style Źródło: TVN

Przedstawienie "Okno na parlament" w Och-Teatr

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na przedstawieniu "Okno na parlament". Na deskach Och-Teatru zostanie zaprezentowana kolejna farsa autorstwa znanego mistrza gatunku, Raya Cooneya - tym razem będzie to czwarty klasyk w jego dorobku. Fabuła skupia się na prawicowym polityku, który popada w skandaliczny romans z sekretarką o poglądach lewicowych, a jego rząd znajduje się w trudnej sytuacji kryzysowej. Wplątani w tę intrygującą historię są również pracownicy hotelu oraz zazdrośni małżonkowie. Wszystko to prowadzi do absurdalnych sytuacji i niezwykle zaskakujących zwrotów akcji. Na scenie zobaczymy wybitnych aktorów, a nad całością czuwa oczywiście Krystyna Janda.

Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości