Programy

Co 20 listopada na antenie "Co za tydzień"? Relacja z Camerimage Festival 2022 i kalendarza Pirelli

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z Camerimage Festival 2022, kalendarza Pirelii i nowa płyta Pawła Domagały. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 20 listopada o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Camerimage Festival 2022

Festiwal sztuki filmowej Camerimage w tym roku miał jubileuszową – trzydziestą odsłonę. Do Torunia przyjechało więc wyjątkowo dużo twórców światowego kina. Podczas uroczystej gali otwarcia wręczono nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego. Tegorocznym laureatem był zdobywca Oscara, reżyser takich hitów jak "American Beauty" czy "Skyfall" – Sam Mendes. Zobaczcie koniecznie rozmowę z reżyserem w programie "Co Za Tydzień"!

Patrycja Markowska pozowała do zdjęć z uchodźcami. Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Patrycja Markowska pozowała do zdjęć z uchodźcami. Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kalendarz Pirelli

Kalendarz Pirelli od 1964 r. prezentuje artystyczne fotografie z aktami znanych aktorek i modelek. Początkowo był to tylko firmowy kalendarz włoskiej firmy produkującej opony. Z czasem stał się renomowanym wydawnictwem, którego sława po części związana była z jego wyjątkowością. Nie był on powszechnie dostępny i przekazywany tylko wybranym osobistościom i klientom firmy Pirelli. Pierwszy egzemplarz kalendarza tradycyjnie był przekazywany królowej Elżbiecie II. O sesji zdjęciowej do 49. edycji kalendarza modelki m.in. Ashley Graham czy Lauren Wasser opowiedziały w programie "Co Za Tydzień".

Nowa płyta Pawła Domagały

Jesień to czas muzycznych premier. Paweł Domagała - lubiany aktor i wokalista wydał właśnie czwarty album w swojej karierze. Muzyk i aktor promuje krążek podczas trasy koncertowej. Do końca tego roku zagra jeszcze kilkanaście koncertów, m.in. w Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku. O nowym krążku opowiedział w programie "Co Za Tydzień".

Kulisy "Perfect Picture"

Ekipa programu "Co Za Tydzień" udała się na plan programu "Perfect Picture". W każdym odcinku uczestnicy starają się zrobić jak najlepsze zdjęcie. Robili je już w różnych okolicznościach. Ekipa programu zadbała o to, by znów podnieść poprzeczkę. Zobaczcie, co tym razem wymyślili!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości