Programy

Co 6 listopada na antenie "Co za tydzień"? Spektakl "Kwartet dla czterech aktorów", BRA Day w Łodzi

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja ze spektaklu "Kwartet dla czterech aktorów" i BRA Day w Łodzi. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 6 listopada o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Spektakl "Kwartet dla czterech aktorów"

Przedstawienie "Kwartet dla czterech aktorów" gości na scenach całej Polski. Ciekawa konwencja przedstawienia, w dużej mierze oparta na inwencji aktorów, przyciąga widzów już od 50 lat. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była w Rudzie Śląskiej i namówiła twórców na sentymentalną podróż w czasie. Zobaczcie koniecznie rozmowę z Andrzejem Grabowskim czy Janem Peszkiem!

Gwiazdy na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro
Gwiazdy na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro Źródło: "Co Za Tydzień"

Charytatywny kalendarz Magdaleny Różczki

Magdalena Różczka jest ambasadorką Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Gwiazda już po raz piąty zaprosiła swoich znanych przyjaciół do promocji inicjatywy, jaką jest wyjątkowy kalendarz charytatywny. Cała kwota zebrana podczas jego sprzedaży zostanie przekazana na pomoc potrzebującym maluchom. Gwiazdy opowiedziały o swoim wkładzie w przedsięwzięcie w programie "Co Za Tydzień".

"Bra Day" w Łodzi

Celem gali i ideą BRA Day jest promowanie profilaktyki raka piersi i rekonstrukcji piersi po mastektomii. Do Polski ta inicjatywa dotarła w 2014 roku. Od początku wspiera ją Dominika Gawęda, sama dbając o profilaktykę i zachęcając do niej inne kobiety. Podczas gali na wybiegu wystąpiły pacjentki onkologiczne. Wśród nich były także młode kobiety, bo nowotwór piersi dotyka nawet 20-latki. Imprezę poprowadziła dziennikarka Anna Puślecka, która kilka lat temu pokonała raka piersi. Pacjentki, onkologiczne, które wcieliły się w rolę modelek, zaprezentowały kolekcje znanych polskich projektantów. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości