Programy

Co 19 czerwca na antenie "Co za tydzień"? Festiwal "Młodzi i film", wywiad z Magdą Gessler

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" podsumowanie tegorocznej edycji festiwalu "Młodzi i film", kulisy "Kuchennych rewolucji" oraz projektu Anji Rubik sexed.pl. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 19 czerwca o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Festiwal "Młodzi i film" - relacja

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" to najstarszy i największy w Polsce festiwal młodego kina. Prezentuje pełnometrażowe i krótkometrażowe profesjonalne debiuty filmowe. Tradycją festiwalu są spotkania młodych twórców z publicznością i krytykami. Głównymi nagrodami Festiwalu są Wielkie i Małe Jantary. Kto otrzymał nagrodę w tym roku. Dowiecie się w programie "Co Za Tydzień".

Martyna Wojciechowska wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej
Martyna Wojciechowska wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej

Olivier Janiak na planie "Kuchennych rewolucji"

Jubileuszowy 25. sezon "Kuchennych rewolucji" już od września na antenie TVN. Magda Gessler od 12 lat niestrudzenie walczy o poziom polskich restauracji. Jest bezkompromisowa w poszukiwaniu odpowiedniego smaku i jakości. Ale nie zapomina także o swojej rodzinie, wkrótce ponownie zostanie babcią i ani myśli, by zwolnić tempo. Co powiedziała w wywiadzie z Olivierem Janiakiem?

Sexed.PL - kolejny podręcznik Anji Rubik

Z inicjatywy Anji Rubik ukazała się kolejna książka w ramach projektu SEXED.PL. Tym razem jest to przewodnik dla rodziców pomagający zrozumieć dzieci na każdym etapie rozwoju. 

Fundacja SEXED.PL została założona w 2018 roku przez top modelkę i aktywistkę, Anję Rubik oraz psycholożkę i seksuolożkę Basię Baran. Działa na rzecz upowszechniania rzetelnej edukacji seksualnej w Polsce. Fundacja stałe prowadzi działania edukacyjne we współpracy z ekspertami i ekspertkami z zakresu seksuologii, psychologii, edukacji oraz praw człowieka. Organizacja publikuje książki i artykuły eksperckie, organizuje wydarzenia kulturalne w formie wystaw i paneli dyskusyjnych, prowadzi kampanie społeczne, realizuje warsztaty.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości