Programy

Co 26 czerwca na antenie "Co za tydzień"? Wywiad z Sanah, wizyta na planie "Doppelgänger. Sobowtór"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" zobaczymy m.in. spotkanie z Sanah przy okazji jej trasy koncertowej, wizyta na planie filmu "Doppelgänger. Sobowtór" i na festiwalu kulinarnym Roberta Makłowicza. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 26 czerwca o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Wywiad z Sanah

Sanah - utalentowana wokalistka i autorka przebojów ostatnich lat - podczas trasy koncertowej promowała swój najnowszy album – "Uczta". Dwudziestopięcioletnia dziś wokalistka debiutancki album "Królowa dram" wydała dwa lata temu. Krążek zyskał status diamentowej płyty. Z artystką ekipa "Co Za Tydzień" spotkała się podczas koncertu w Gdańsku. Co powiedziała młoda artystka? Dowiecie się w programie.

Festiwal "Młodzi i Film" 2022. Kto dostał Wielkiego Jantara?
Festiwal "Młodzi i Film" 2022. Kto dostał Wielkiego Jantara? Źródło: "Co Za Tydzień"

Nowa wersja filmu "Ojciec Panny młodej" na HBO

Na platformie HBO Max premierę ma nowa wersja kultowej komedii "Ojciec Panny Młodej" z Glorią Estefan i Andym Garcią w rolach głównych. Pierwsza wersja filmu miała premierę w 1950 roku. Ale jak można usłyszeć - od tego czasu relacje na linii ojciec – córka nie uległy wielkiej ewolucji. W programie wywiady z aktorami wcielającymi się w główne role.

Zobacz zwiastun filmu:

Wizyta na planie "Doppelgänger. Sobowtór"

Wrocław, który zyskał opinie miasta filmowego, tym razem nie gra ruin powojennych, czy współczesnej metropolii, ale jest pięknym zachodnim miastem z przełomu lat 70. i 80. To w nim osiada główny bohater grany przez Jakuba Gierszała. Aktor wciela się w postać szpiega. Korzystając z komfortu i wolności, jakie oferował zamożny Zachód, wtapia się w lokalną społeczność w ramach działań wywiadowczych. Film jest inspirowany prawdziwymi historiami polskich agentów specjalnych z epoki PRL-u, którzy kradli cudzą tożsamość, budując na tym fałszywe relacje i swoją karierę szpiegowską.

Obok Jakuba Gierszała i Tomasza Schuchardta zobaczymy także m.in. Andrzeja Seweryna, Wiktorię Gorodecką czy Katarzynę Herman. Olivier Janiak zajrzał na plan filmowy i porozmawiał z reżyserem i aktorami. Efekty zobaczycie w programie "Co Za Tydzień".

Robert Makłowicz na festiwalu kulinarnym "Europa na widelcu"

We Wrocławiu miała miejsce kolejna edycja festiwalu kulinarnego "Europa na widelcu". Jego pomysłodawcą i ambasadorem jest Robert Makłowicz, który od lat przekonuje, że stół jest po to - by jednoczyć. Pierwsza edycja "Europy na widelcu" odbyła się trzynaście lat temu. Robert Makłowicz z nieżyjącym już krytykiem kulinarnym Piotrem Bikontem zorganizowali we Wrocławiu tę imprezę w dwudziestą rocznicę wyborów, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku.

Dochód z cegiełek, za które można było nabyć potrawy, jest przeznaczany na wsparcie i rozwój talentów młodych kucharzy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości