Programy

Dagmara Kaźmierska pokazała najnowsze zdjęcie Conana. Ma ogromny powód do radości

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dagmara Kaźmierska poinformowała o sukcesie Conana

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nowym zdjęciem Conana i poinformowała fanów o tym, że jej syn jest już na trzecim roku studiów medycznych. Internauci często nie wierzą, że syn "Królowej życia" wybrał taki kierunek studiów. Conan odpiera hejt i mówi o swoim wykształceniu. Od najmłodszych lat ciężko pracował na to, aby dostać się na medycynę.

Conan Kaźmierski razem z mamą stał się bohaterem telewizyjnego show "Królowe życia". Choć szybko przylgnęła do niego łatka celebryty, to chłopak trzyma się z dala od show-biznesu i niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Zwierzył się za to Dagmarze Olszewskiej z cozatydzien.tvn.pl, która przeprowadziła z nim wywiad dotyczący jego ukochanej i relacji z rodzicami. Sprawdźcie TUTAJ.

Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Conan Kaźmierski jest na trzecim roku studiów medycznych

Conan i jego ukochana chcą w przyszłości zostać lekarzami. Syn Dagmary Kaźmierskiej interesuje się psychiatrią, ale gdy na pierwszym roku poznał chirurgię plastyczną, myślał nad zmianą planów dotyczących specjalizacji. Jak sam podkreślił w rozmowie z nami — jeszcze może nas zaskoczyć, co do swojego ostatecznego wyboru.

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu udowodniła fanom, że jej syn studiuje medycynę na uniwersytecie we Wrocławiu, pokazując jego legitymację. Teraz poinformowała o jego postępach w nauce.

Moje serce. Moja duma. Moje Dottore. Już na trzecim roku

Dagmara Kaźmierska dumna z Conana. Jest na 3. roku medycyny Źródło: Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska pokazała legitymację studencką syna Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski Źródło: Instagram

Conan Kaźmierski o wykształceniu i radzeniu sobie z hejtem

Niektórzy internauci wciąż nie wierzą Conanowi, że w przyszłości będzie leczył ludzi. W rozmowie z Dagmarą Olszewską syn "Królowej życia" opowiedział o tym, kiedy w jego głowie narodził się pomysł związania swojej przyszłości z medycyną.

- Zawsze miałem dobre oceny, dużo rozumiałem i wystarczało mi to, co nauczyciel tłumaczył na lekcji. Przy okazji uważałem też, że poziom nie jest wysoki i swobodnie mógłbym zabrać się za materiał starszych klas. Jak przyszedł czas na liceum, to zrozumiałem, że muszę podjąć decyzję, co dalej w życiu będę robić. Właściwie w ostatni dzień rekrutacji zdecydowałem, że będę aplikował do jednego z najlepszych liceów we Wrocławiu. Zrobiłem to z myślą o medycynie i udało się - przyznał Conan.

Conan Kaźmierski nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. Dobrze zna swoją wartość.

- Ludzie mówili, mówią i będą mówić. Już w podstawówce mówili i w gimnazjum, gdy miałem całkiem dobre wyniki. A ja poszedłem do jednego z najlepszych liceów we Wrocławiu o rozszerzeniu biologiczno–chemiczno-matematycznym. Tam też mówili różne rzeczy, wiadomo na jaki temat. Było ich sporo, ale to nieodłączny element pracy i pewnie jeszcze dużo takich sytuacji będzie [...] Nie będę się wywyższać, ale przez to, co przeszedłem, nie przejmuję się cudzymi opiniami czy hejtem. Doły, depresje związane z hejtem - ja takie rzeczy zjadam na śniadanie już od ok. 7 roku życia. Nigdy z tym nie miałem problemu i nigdy nie będę miał - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości