Programy

Dariusz Wardziak od lat jest zakochany w jednej kobiecie. Jak wygląda jego żona?

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Dariusz Wardziak od lat współpracuje z Dorotą Szelągowską

Dariusz Wardziak od lat współpracuje z Dorotą Szelągowską przy okazji jej programów remontowych. "Darek stolarz" doczekał się już sporego grona fanów, którzy śledzą jego życie prywatne. Mężczyzna chętnie publikuje w sieci zdjęcia z ukochaną żoną Katarzyną. Jak wygląda jego wybranka?

Dariusz Wardziak to jeden z ulubieńców widzów programów remontowych. Mężczyzna zasłynął, występując u boku Doroty Szelągowskiej w jej programach, a potem zaczął rozwijać solową karierę. Popularny "Darek stolarz" doczekał się też sporego grona fanów, z którymi ma bardzo dobry kontakt za pomocą Instagrama. To właśnie tam Dariusz Wardziak zdradza kulisy swojego życia prywatnego, o którym nie mówi na co dzień w mediach.

Czesław Mozil o tajemnicach udanego związku
Czesław Mozil o tajemnicach udanego związku Czesław Mozil szczerze o partnerce, podróżach i pandemii Covid-19

Dariusz Wardziak chętnie chwali się żoną na Instagramie. Jak wygląda Katarzyna?

Dariusz Wardziak od wielu lat jest szczęśliwym mężem Katarzyny, która wystąpiła nawet w jednym z odcinków jego programu "Darek solo". Kobieta pomaga mężowi w prowadzeniu mediów społecznościowych i od czasu do czasu zwraca się do jego fanów.

"Kochani dziś nietypowo, ponieważ tu Kasia, żona Darka, do was się zwraca. DAREK ma dziś urodziny, a korzystając z okazji, iż za chwilę na parę godzin utknie w samolocie, to proszę Was o życzenia urodzinowe dla niego. ZRÓBMY MU NIESPODZIANKĘ" - pisała jakiś czas temu z okazji urodzin męża.

Dariusz Wardziak bardzo chętnie pokazuje zdjęcia z żoną na Instagramie i chwali się ich wspólnymi podróżami. Niedawno zakochani zwiedzali razem Teneryfę, w Polsce wybrali się za to na grzyby i odwiedzali największe miasta. "Darek stolarz" zrobił też ukochanej niespodziankę i z okazji jej urodzin zabrał ją do Krakowa.

"Kraków, właśnie świętuję urodziny kobiety, która potrafi mnie okiełznać i sprawia, że jestem lepszy. Sto lat, żono moja" - pisał Dariusz Wardziak.

Dariusz Wardziak - kim jest stolarz znany z programów Doroty Szelągowskiej?

Dariusz Wardziak zyskał sławę dzięki występom w programach Doroty Szelągowskiej. Mężczyzna od lat pomaga gwieździe przy formatach "Dorota was urządzi" oraz "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej". Jakiś czas temu popularny "Darek stolarz" dostał też własny program o nazwie "Darek solo", w którym pomaga bohaterom tworzyć wymarzone wnętrza. Dariusz Wardziak jest bardzo aktywny w sieci, a na Instagramie śledzi go ponad 150 tysięcy użytkowników. Posiada również własną stronę internetową, gdzie nazywa siebie "projektantem mebli z ogromną pasją tworzenia".

"Nic tak nie cieszy Darka, jak dzielenie się swoją pasją oraz inspirowanie tysięcy widzów. Przekonuje, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać, a meble szyte na miarę i wykonane własnoręcznie dają największą satysfakcję" - pisze o sobie Dariusz Wardziak.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości