Davina Reeves Ciara pokazała zdjęcia z przeszłości. Jak ona wyglądała!

Autor:
Kamila
Jamrożek

Davina Reeves Ciara, amerykańska modelka i aktorka, ostatnio poruszyła serca fanów osobistym wpisem na Instagramie. Uczestniczka "Back to school. Prawdziwy egzamin" podzieliła się zdjęciami z młodości oraz refleksjami na temat swojej życiowej ścieżki.

Kariera Daviny Reeves Ciara rozpoczęła się w młodym wieku, gdy została Miss Nowego Jorku w 2010 roku. Jednak świat modelingu okazał się wymagający, a presja utrzymania szczupłej sylwetki przyczyniła się do walki z zaburzeniami odżywiania. To właśnie w tym trudnym czasie poznała Ireneusza, przyszłego męża, kucharza terapeutycznego, z którym dzieli pasję do zdrowego stylu życia. Mimo różnicy wieku 17 lat para postanowiła rozpocząć wspólnie życie w Polsce, gdzie prowadzą warsztaty żywienia terapeutycznego i wychowują czwórkę dzieci w pięknej posiadłości koło Wałbrzycha.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o złotej garderobie, torebkach-nagrodach i największym "dziwadle"
Klaudia El Dursi o złotej garderobie, torebkach-nagrodach i największym "dziwadle" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Davina Reeves Ciara pokazała stare zdjęcia

W Polsce Davina Reeves Ciara kontynuuje karierę aktorską. Wystąpiła w filmach takich jak "Pan T.", "Jak najdalej stąd" oraz w popularnym serialu "Żmijowisko", opartym na powieści Wojciecha Chmielarza.

Ostatnio aktorka pojawiła się również w programie TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin". Jej najnowszy wpis na Instagramie wywołał duże poruszenie. Davina Reeves Ciara opublikowała filmik ze zdjęciami z młodości. Pokazała swoją transformację przez lata.

"Nie zrozumcie mnie źle, młoda ja miała swój styl. Ale jak bardzo jestem wdzięczna, że kariera modelki w Nowym Jorku nie wypaliła. Chciałam zostać sławną modelką, żeby wypełnić tę wielką dziurę w moim sercu. A potem pojawiły się dzieci i ta dziura powoli zniknęła. Jestem wdzięczna za moje początki... Dają one tak wiele głębi i perspektywy teraźniejszości" - napisała Davina Reeves Ciara.

Aktorka podzieliła się także swoimi przemyśleniami na temat sukcesu i własnej ścieżki życiowej, zaznaczając, że prawdziwy sukces polega na odnalezieniu własnej drogi, niekoniecznie tej, którą nakreśla społeczeństwo.

"Dla mnie kariera modelki przekształciła się w promowanie marek ekologicznych. Mam przyjemność prowadzić warsztaty i obejmować ludzi miłością po nich. Często ludzie na ulicy machają i wołają 'Therapeutic mama!'. Co za życie... To nie jest tradycyjna ścieżka, ale jest moja. I dla mnie jest piękna" - podsumowała.

Davina Reeves Ciara zachęciła również swoich fanów do refleksji nad własną ścieżką życiową.

Davina Reeves Ciara w programie "Back to school. Prawdziwy egzamin"

Davina Reeves Ciara pojawiła się jako uczestniczka w nowym programie TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin", gdzie postanowiła stawić czoło przedmiotom szkolnym razem z innymi uczestnikami takimi jak Kasia Gąsienica, Dominik Abus czy Kamil Dudek. Program łączy elementy reality show z eksperymentem społecznym. Postawił przed dorosłymi uczestnikami wyzwanie powrotu do szkolnej ławki i zmierzenia się z przedmiotami takimi jak polski, matematyka, fizyka czy chemia.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to unikalna okazja dla dorosłych, aby na nowo doświadczyć życia ucznia. Uczestnicy zostali zamknięci na dwa tygodnie w szkolnym internacie i uczyli się pod okiem doświadczonych pedagogów. Program miał na celu pokazanie, jak ciężko mają uczniowie i jak wiedzę szkolną można wykorzystać w codziennym życiu.

Davina Reeves Ciara, która aktywnie uczestniczyła w zajęciach, szczególnie zaangażowała się w lekcje języka polskiego. W ostatnim odcinku programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" uczestnicy przystąpili do egzaminu końcowego, z którym doskonale sobie poradzili.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości