Programy

Filip z "Gogglebox" szuka miłości w programie "Drużyna Eks". Byłe dziewczyny mu pomogą

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Filip Masłowski w programie "Drużyna Eks"

Odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie, dla wielu z nas jest nie lada wyzwaniem. Jednak jest ktoś, kto doskonale zna nasze wady i zalety. Są to nasi eks partnerzy! W programie "Drużyna Eks" byli spróbują pomóc uczestnikowi w odnalezieniu drugiej połówki.

Już w pierwszym odcinku "Drużyny Eks" czekają na nas niemałe emocje. Bohaterem będzie Filip Masłowski, który jest dobrze znany widzom TTV. Jego byłe dziewczyny spróbują znaleźć mu nową miłość. Co z tego wyjdzie?

"Drużyna Eks" – o czym jest program?

W nowym programie TVN Style "Drużyna Eks", w każdym odcinku poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka jego eks partnerów.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, aby pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera dla singla. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w programie "Drużyna Eks".

Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Drużyna Eks". Filip z "Gogglebox. Przed telewizorem" w premierowym odcinku

Bohaterem premierowego odcinka nowego programu "Drużyna Eks" jest dowcipny i kochający sport Filip Masłowski. Znamy go z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie razem kolegami Kacprem Ociepą i Olafem Sypieniem w dowcipny sposób komentuje telewizyjne hity. Wziął także udział w programie "99 - gra o wszystko. VIP".

Trzydziestolatek od pewnego czasu bezskutecznie próbuje zbudować stały związek. Na pomoc przychodzą mu jego trzy eks partnerki, które poznają się, by przeprowadzić z Filipem szczere rozmowy, a następnie zabiorą go do psychoterapeutki, która spojrzy na sytuację Filipa okiem profesjonalisty.

Dziewczyny przeanalizują jego zachowania w trakcie randki testowej, pomogą mu w wyborze randkowej stylizacji oraz zorganizują casting na kandydatkę na potencjalną partnerkę Filipa. Czy byłe dziewczyny pomogą mu znaleźć prawdziwą miłość? Obejrzyjcie pierwszy odcinek "Drużyny Eks"!

"Drużyna Eks" na TVN Style
"Drużyna Eks" na TVN Style
"Gogglebox. Przed telewizorem". Filip Masłowski, Kacper Ociepa, Olaf Sypień
"Gogglebox. Przed telewizorem". Filip Masłowski, Kacper Ociepa, Olaf Sypień Źródło: TTV

"Drużyna Eks" – gdzie i kiedy oglądać? Powtórki

Program "Drużyna Eks" można oglądać w każdą środę o godzinie 22.25 w TVN Style. Powtórki programu możecie oglądać w piątki 20.00, w soboty o 22:00 i wtorki 23.25.  Premiera już w środę 19 października.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości