Programy

"Hotel Paradise". Jedna uczestniczka skradła show. Aż trzech chłopaków wybrało jej piżamkę!

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

21 lutego na antenie Siódemki swoją premierę miał pierwszy odcinek 5. sezonu "Hotelu Paradise". Mieszkańcy hotelu zapoznali się z willą, w której spędzą najbliższe tygodnie i ze sobą nawzajem. Jedna z uczestniczek szczególnie przypadła do gustu męskiej części ekipy. Aż trzech panów chciało dzielić z nią sypialnię. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"?

Na ten dzień czekali wszyscy amatorzy reality show. Premiera 5. sezonu "Hotelu Paradise" za nami. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło emocji. Zobaczcie, co działo się w pierwszym odcinku.

"Hotel Paradise 5". Uczestnicy weszli do programu

Jako pierwszy do hotelu Paradise wszedł Kasper, który "bawi się" w modeling. Pracuje jako barman i jest typem romantyka. Po zakończeniu 3-letniego związku nie po drodze mu z relacjami.

Tuż po nim bramy hotelu Paradise przekroczył Jeremiah Dąbrowski, który urodził się w Berlinie. Jego ojciec jest Polakiem, mama Francuzką. Przyszłość wiązał z piłką nożną, ale rok temu podjął decyzję, by zrezygnować z zawodowstwa. I zamiast w Bayernie Monachium możemy oglądać go w TVN7.

Co ciekawe, następnie do programu weszli... znowu panowie. I to trzech naraz! Grzegorz, Michał i Kamil. 

W tym samym czasie na niczym niezmąconej tafli morskiej wody dryfowały cudowne nimfy: Ola, Marika i Karolina. Niedługo później dołączyła do nich Klaudia, która musiała przesiąść się na drugi morski dyliżans, by dopłynąć do wrót hotelu Paradise.

Panie przy kieliszku szampana od razu przeszły do rzeczy i starały się zebrać jak najwięcej informacji na temat tego, po co przyszły do programu.

"Nikt nie pogardzi ani mężczyzną, ani pieniędzmi" - rzuciła jedna z nich, a śmiechom nie było końca.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise". Pierwsze koty za płoty, czyli bój o piżamkę w cętki

Aby stopić pierwsze lody, uczestnicy zasiedli na sofach przy hotelu Paradise i poświęcili kilka chwil na wzajemne poznanie. Każdy z nich opowiedział o sobie, swoich pasjach, marzeniach i o tym, czego szuka w programie.

Uwagę męskiej części uczestników zwróciła głównie... Karolina. Ale ona starała się, póki co nie zdradzać, do kogo poczuła sympatię. Co innego Marika i Jeremiah, którzy przypadli sobie wzajemnie do gustu i od razu przeszli do rozmów tylko we dwoje. Atmosfera stawała się coraz luźniejsza. Podczas kolacji pojawiły się pierwsze żarty, opowiadanie historii z przeszłości i przyjacielskie słowne kuksańce.

Te zabawy w najlepsze niespodziewanie przerwała Klaudia El Dursi, zapowiadając pierwsze trudne decyzje. Prowadząca wysłała dziewczyny na górę, a panów zaprosiła do ogrodu. Przed nimi ukazały się drewniane pale, na których zostały zawieszone damskie piżamy. Na ich podstawie panowie wybierali partnerkę, z którą zamieszkają w sypialni.

Nieoczekiwanie aż trzech panów stanęło obok piżamy w cętki z nadzieją, że należy do Karoliny. Czarna piżama nie skusiła żadnego z panów.

O tym, kogo wybrali na podstawie bielizny, dowiemy się we wtorek 22 lutego o 20:35 na antenie Siódemki.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości