Programy

Jay doprowadził Marikę do płaczu. Wszystko przez list, który napisał do Elizy

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 5". Marika zdradziła sekret udanego związku

Świętowanie urodzin Elizy w "Hotelu Paradise" zakończyło się łzami Mariki, byłej programowej partnerki Jaya. Materiały z panamskiej willi, które nie trafiły do odcinka na antenie, podbijają sieć. Wszystko przez zaskakujący obrót wydarzeń.

Eliza Milewska była jedną z najmłodszych uczestniczek "Hotelu Paradise". Podczas nagrań obchodziła swoje 20. urodziny. Jay, z którym z każdą chwilą nawiązuje głębszą więź, skrzętnie przygotował się na ten wyjątkowy dzień. Napisał nawet list, który miał wywołać uśmiech na jej twarzy. Nie spodziewał się jednak, że będzie się to wiązało ze łzami Mariki. 

Urodziny Elizy doprowadziły Marikę do płaczu. Co wydarzyło się w "Hotelu Paradise"?

Choć Eliza przyznała, że spodziewała się przyjęcia urodzinowego, nie wiedziała jak wiele przygotowań włożył w to Jay. Jej programowy partner pojawił się z wielkim bukietem kwiatów, tortem i romantycznym liścikiem. Marika i Oliwia przeczytały jego treść i zalały się łzami. Wzruszone prosiły, by ten przy pozostałych mieszkańcach hotelu wyznał, co napisał do Elizy. 

"Wiem kaczuszko, że chciałabyś spędzić urodziny z najbliższymi i bardzo za nimi tęsknisz, ale mam nadzieję, że jest to dla Ciebie choć trochę fajny dzień. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Nawet, jeśli to nie będę ja. Nigdy nie pomyślałem, że znajdę w 'Hotelu Paradise' tak wyjątkową osobę. Buziaki" - napisał Jay. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise" - impreza urodzinowa Elizy

Gdy emocje trochę opadły, Marika zdobyła się na szczera rozmowę z Jayem. Razem z Laurą pochwaliły go za opiekę i szczere uczucie, jakim obdarza swoją partnerkę. Eliza choć otrzymała ogromną dawkę czułości od uczestników programu, odczuwała brak Wiktorii u swojego boku. Jej najlepsza przyjaciółka została wyeliminowana przez Konrada zaledwie chwilę przed urodzinami. Żal ukoiła trochę prywatna wiadomość, którą do rąk Elizy dostarczyła Klaudia El Dursi.

"(...) Tak bardzo chciałbym być teraz z tobą i chociaż nie mogę to… ty wiesz. Mam nadzieję, że spędzasz super dzień, który zapamiętasz do końca życia. Nie daj się tam. Niedługo się widzimy. Kocham i tęsknię" - napisała w liście do Elizy Wiktoria. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości